Transferbudgetten in FM 22

HomeFootball Manager 2022Transferbudgetten in FM 22

Auteur

Datum

Categorie

FM 22 is uit! Wil je weten wat de startbudgetten van bepaalde clubs zijn in de nieuwste versie van FM? Geen probleem, wij zochten het voor jullie uit! 

Van de volgende competities hebben we uitgezocht wat de startbudgetten zijn:

  • Nederland (Eredivisie & Keuken Kampioen Divisie)
  • België (Jupiler Pro League & 1B Pro League)
  • Duitsland (Bundesliga)
  • Engeland (Premier League)
  • Frankrijk (Ligue 1)
  • Italië (Serie A)
  • Portugal (Liga Portugal)
  • Spanje (La Liga)

De tabellen staan gesorteerd op alfabetische volgorde, maar je kunt ze ook sorteren op transferbudget of salarisbudget p/w.

Nederland

Eredivisie

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
AFC Ajax35.000.000867.677
AZ Alkmaar5.000.000142.360
FC Groningen999.99972.545
FC Twente2.499.99967.500
FC Utrecht3.000.000131.856
Feyenoord Rotterdam499.999216.709
Fortuna Sittard499.99947.360
Go Ahead Eagles199.99936.099
Heracles Almelo375.00059.740
N.E.C.499.99948.902
PEC Zwolle597.65756.849
PSV Eindhoven15.000.000495.130
RKC Waalwijk100.00042.340
SC Cambuur174.99939.435
SC Heerenveen749.99983.719
Sparta Rotterdam375.00065.617
Vitesse3.000.000120.973
Willem II499.99977.996

Keuken Kampioen Divisie

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
ADO Den Haag30.95959.349
Almere City199.99931.433
De Graafschap149.99934.569
Excelsior50.00028.857
FC Den Bosch100.00019.940
FC Dordrecht020.147
FC Eindhoven73.26519.748
FC Emmen113.01248.110
FC Volendam50.00037.433
Helmond Sport49.84314.573
MVV10.20720.239
NAC Breda454.95447.374
Roda JC99.42432.578
Telstar25.00019.770
TOP Oss39.26015.077
VVV Venlo249.99942.400

België

Jupiler Pro League

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
AA Gent5.000.000442.747
Anderlecht3.999.999507.277
Antwerp999.999564.749
Beerschot VA499.999127.974
Cercle Brugge0178.190
Charleroi1.999.999389.794
Club Brugge10.000.000687.293
Eupen115.582153.415
KV Kortrijk0173.360
KV Mechelen300.000182.638
OH Leuven2.499.999218.030
Oostende0130.620
RC Genk5.000.000393.667
Seraing FC042.800
Sint-Truiden1.500.000172.085
Standard Luik1.999.999350.193
Union Saint-Gilloise22.000132.860
Zulte Waregem1.500.000209.065

1B Pro League

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w
(€)
Deinze35.00054.003
Lierse Kempenzonen043.795
Lommel SK076.843
Mouscron0101.056
RWDM3.00055.565
Virton100.00035.258
Waasland-Beveren0122.162
Westerlo094.037

Duitsland

Bundesliga

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
1. FC Köln499.999703.725
Arminia Bielefeld0238.112
Bayer 047.999.9991.495.093
Borussia Dortmund10.000.0002.561.474
Borussia Mönchengladbach10.000.0001.234.604
Eintracht Frankfurt5.000.000812.799
FC Augsburg999.999608.600
FC Bayern München30.000.0004.600.956
Hertha BSC5.000.000927.264
Hoffenheim9.000.0001.065.427
Mainz 053.000.000437.013
RB Leipzig19.999.9991.598.553
SC Freiburg1.500.000291.352
SpVgg Greuther Fürth149.999213.735
Union Berlin999.999525.960
VfB Stuttgart5.500.000399.934
VfL Bochum0230.567
VfL Wolfsburg10.000.0001.676.504

Engeland

Premier League

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
Arsenal11.695.8592.963.476
Aston Villa23.391.7191.841.796
Brentford14.035.0301.039.739
Brighton17.543.7891.421.409
Burnley11.695.8591.513.208
Chelsea46.783.4384.901.060
Crystal Palace2.105.2551.757.333
Everton2.339.1722.467.005
Leeds United11.695.8591.344.410
Leicester City11.695.8592.758.284
Liverpool23.391.7194.707.168
Manchester City116.958.5944.922.284
Manchester United35.087.5785.657.700
Newcastle United233.917.1892.428.284
Norwich City11.695.859905.934
Southampton5.847.9301.680.200
Tottenham17.543.7892.725.988
Watford2.339.1721.233.452
West Ham9.356.6881.984.873
Wolverhampton Wanderers23.391.7191.787.458

Frankrijk

Ligue 1

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
Angers SCO1.999.999306.330
AS Monaco15.000.0001.187.493
AS Saint-Etienne2.499.999396.266
Bordeaux5.000.000534.604
Brest2.499.999228.059
Clermont1.500.000155.266
FC Lorient2.499.999221.460
FC Metz1.999.999316.050
FC Nantes4.499.999455.070
LOSC Lille17.000.000674.374
Lyon19.999.9991.319.598
Marseille15.000.0001.162.877
Montpellier4.499.999321.798
OGC Nice15.000.000665.090
Paris SG45.000.0027.242.790
RC Lens3.500.000271.656
Reims3.000.000264.294
Rennes15.000.000438.426
Strasbourg3.500.000330.576
Troyes999.999238.922

Italië

Serie A

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
AC Milan18.500.0001.998.006
AS Roma12.000.0002.201.164
Atalanta16.000.0001.182.013
Bologna7.999.999862.033
Cagliari5.500.000973.803
Empoli3.500.000685.477
Fiorentina8.500.0001.319.943
Genoa7.500.0001.025.180
Hellas Verona9.000.000557.428
Inter19.999.9993.183.784
Juventus (Zebre)19.000.0004.286.589
Lazio Roma14.500.0001.796.813
Napoli15.500.0002.364.647
Salernitana3.000.000444.434
Sampdoria9.000.000713.349
Sassuolo11.000.000701.209
Spezia5.000.000446.477
Torino5.999.9991.093.597
Udinese6.500.000576.706
Venezia2.499.999435.908

Portugal

Liga Portugal

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
Arouca199.99952.043
Belenenses SAD499.99962.020
Boavista (BVT)074.050
Braga5.000.000205.144
Estoril1.200.00081.276
Famalicão4.499.999116.030
FC Porto3.000.000743.608
Gil Vicente1.099.99956.574
Marítimo600.00074.363
Moreirense300.00051.649
Paços Ferreira300.00056.189
Portimonense1.200.00083.227
Santa Clara1.500.00055.830
SL Benfica5.000.000937.217
Sporting Portugal3.000.000591.190
Tondela300.00055.250
Vitoria Guimarães799.999145.784
Vizela100.00069.039

Spanje

La Liga

ClubTransferbudget (€)Salarisbudget p/w (€)
Athletic Bilbao25.000.0001.200.700
Atlético Madrid948.2943.466.150
Celta Vigo4.732.420690.596
Cádiz8.657.379279.297
Deportivo Alavés6.858.246364.790
FC Barcelona04.133.973
Elche4.626.689448.740
Espanyol5.000.000624.389
Getafe3.744.290730.540
Granada999.999356.858
Levante3.000.000599.030
Mallorca999.999316.940
Osasuna (Atl. Pamplona)0392.667
Rayo Vallecano0293.094
Real Betis (Hispalis)3.000.0001.176.380
Real Madrid60.000.0026.500.470
Real Sociedad (San Sebastián)9.720.8991.154.794
Sevilla5.000.0001.649.226
Valencia1.999.999982.759
Villarreal15.000.0001.153.682

Koop FM 22 via MU!

Koop FM 22 via Managers United! Het is goedkoper dan Steam en door via MU te bestellen steun je onze community, waardoor wij onze website en forum kunnen verbeteren. Je hebt dan ook al toegang tot de BETA-versie van FM 22, dus je kunt direct aan de slag!

Ook interessant

FM 22 Save Suggesties

Koop FM22

Koop Football Manager 2022 via MU en start direct met spelen!

Koop FM22

Koop Football Manager 2022 via MU en start direct met spelen!

Laatste Artikelen