Jump to content

Wielerprono 2023 - Discussietopic


007mark

Recommended Posts

Itzulia Basque Country; etappe 4

 

@Viktor 400
@Lenstra 340
@chrisje1993 340
@Hans. 340
@007mark 340
@FlyD 340
@delichris 310
@aron24 310
@Elano 310
@Kelvin 310
@Gert 310
Richarð. 300
@Satyr 300
@capelle1212 300
@Justin 240

 

Itzulia Basque Country; algemeen klassement na etappe 4

 

Lenstra 1140
Hans. 1110
aron24 1080
Viktor 1060
Kelvin 1060
007mark 1040
Richarð. 980
Elano 950
FlyD 930
chrisje1993 920
Gert 890
Justin 870
Satyr 830
capelle1212 770
delichris 670

Link to comment
Share on other sites

Itzulia Basque Country; etappe 5

 

@Kelvin 290
@Hans. 240
@Elano 240
@FlyD 240
@007mark 200
@Viktor 200
Richarð. 140
@Gert 120
@Satyr 100
@aron24 100
@Lenstra 100
@chrisje1993 100
@Justin 90
@delichris 70
@capelle1212 20

 

Etappe 6

 

Elano 510
Hans. 440
Viktor 430
Kelvin 430
FlyD 420
aron24 370
Gert 370
007mark 360
capelle1212 350
Richarð. 330
Lenstra 300
chrisje1993 270
Satyr 230
delichris 230
Justin 220

 

Itzulia Basque Country; algemeen klassement

 

Hans. 3220
Viktor 2990
Elano 2950
FlyD 2920
007mark 2830
Kelvin 2830
Lenstra 2690
Richarð. 2650
aron24 2520
chrisje1993 2390
Gert 2350
Justin 2130
Satyr 2060
capelle1212 2010
delichris 1870

 

Twee goede laatste etappes en een berg punten met het eindklassement levert Hans. de overwinning op in het Baskenland. Hij wint Itzulia Basque Country. Gefeliciteerd!

Link to comment
Share on other sites

LIjstjes Parijs - Roubaix
 

Spoiler

Richarð.

VAN AERT Wout (C)
VAN DER POEL Mathieu
PEDERSEN Mads
MOHORIČ Matej
POLITT Nils
VAN BAARLE Dylan
KÜNG Stefan
VERMEERSCH Florian -25
DE LIE Arnaud -25
BJERG Mikkel -25

 

delichris

01. van Baarle (C)

02. Van Aert

03. van der Poel

04. Turgis

05. Meeus -25

06. Sheffield -25

07. Vermeersch -25

08. Keukeleire

09. Mohoric

10. Pedersen Mads

 

Justin

1. Mathieu van der Poel

2. Wout van Aert (kopman)

3. Christophe Laporte

4. Matej Mohoric

5. Mads Pedersen

6. Stefan Küng

7. Filippo Ganna

8. Fred Wright -25

9. Arnaud de Lie -25

10. Oier Lazkano -25

 

aron24

Van der Poel - K

Van Aert

Ganna

Mohoric

Fred Wright -25

Asgreen

Mads Pedersen 

De Lie -25

Magnus Sheffield -25

Van Baarle

 

Djurovski

1 Wout van Aert 

2 Christophe Laporte

3 Jasper Stuyven

4 Fran Miholjevic U25

5 Mathieu van der Poel

6 Luca Mozzato U25

7 Stefan Küng

8 Igor Chzhan U25

9 Sep Vanmarcke

10 Jasper Philipsen

 

chrisje1993

Wout van Aert (C)

Mads Pedersen

Christophe Laporte

Mathieu van der Poel

Stefan Kung

Jasper Philipsen -25

Arnaud de Lie -25

Alexander Kristoff

Peter Sagan

Fred Wright -25

 

Hans.

1. VD Poel - Alpecin (C)

2. Van Aert - Jumbo

3. Laporte - Jumbo

4. Kung - FDJ

5. Ganna - Ineos

6. Pedersen - Trek 

7. Asgreen - Quick Step

8. Vermeersch - Lotto -25

9. Rutsch EF -25

10. Bjerg - UAE -25

 

Lenstra

VAN DER POEL Mathieu ©
AERT VAN Wout
PEDERSEN Mads
LAPORTE Christophe
KÜNG Stefan
GANNA Filippo
ASGREEN Kasper
WRIGHT Fred -25
BJERG Mikkel -25
SHEFFIELD Magnus -25

 

FlyD

Mathieu van der Poel
Wout van Aert

Mads Pedersen
Stefan Küng
Filippo Ganna

Kasper Asgreen

Nils Politt

Fred Wright (-25)

Mathis Louvel (-25)

Florian Vermeersch (-25)

 

007mark

Mathieu van der Poel (C)
Wout van Aert

Christophe Laporte

Mads Pedersen

Stefan Küng

Filippo Ganna

Matej Mohoric

Oier Lazkano -25

Arnaud de Lie -25

Fred Wright -25

 

Gert

1 VAN DER POEL alpacin KOPMAN

2 VAN AERT jumbo

3 LAPORTE jumbo

4 PEDERSEN MADS trek

5 LAMPAERT qst

6 KUNG fdj

7 GANNA ineos

8 PHILIPSEN alpacin TM 25

9 DE LIE lotto TM 25

10 THIJSSEN want TM 25

 

Kelvin

van der Poel
van Aert
Pedersen
Küng (C)
Ganna
Laporte
Turgis
Vermeersch -25
Wright -25
Louvel -25

 

Elano

1. vd Poel *K*

2. van Aert

3. Pedersen

4. Kung

5. Laporte

6. Ganna

7. Asgreen

8. Wright

9. Vermeersch

10. Bjerg

 

Viktor

1 Wout van Aert ©
2 Mathieu van der Poel
3 Mads Pedersen
4 Stefan Küng
5 Matej Mohoric
6 Christophe Laporte
7 Filippo Ganna
8 Mikkel Bjerg -25
9 Florian Vermeersch -25
10 Arnaud De Lie -25

 

Le Saux

Mathieu VAN DER POEL (C)

Filippo GANNA

Stefan KUNG

Sep VANMARCKE

Wout VAN AERT

Kasper ASGREEN

Christophe LAPORTE

Mikkel BJERG (-25)

Arnaud DE LIE (-25)

Jasper PHILIPSEN (-25)

 

Link to comment
Share on other sites

Parijs - Roubaix

 

@Gert 1560
@chrisje1993 1395
@Le Saux 1385
@Hans. 1350
@Elano 1350
@Lenstra 1310
@007mark 1310
@FlyD 1290
@Viktor 1275
@Justin 1235
@Djurovski 1210
@Kelvin 1200
Richarð. 1115
@aron24 1100
@delichris 740

 

Gert had als een van de weinige Philipsen in zijn team en hij had de juiste keuze gemaakt met Van der Poel als kopman. Chrisje1993 mistte Ganna en Le Saux mistte Pedersen, dus die kwamen net te kort. Zodoende wint Gert Parijs - Roubaix 2023. Gefelicteerd!

Link to comment
Share on other sites

40 minuten geleden zei Le Saux:

Niet verkeerd voor een herintreden  Durfde het met niet aan met Pedersen gezien zijn eerdere resultaten in Roubaix maar dat ruimschoots gecompenseerd met Philipsen. Proficiat Gert!

 

Waar heb jij gezeten dan, de afgelopen jaren? :D

Link to comment
Share on other sites

42 minuten geleden zei 007mark:

 

Waar heb jij gezeten dan, de afgelopen jaren?

 

Met corona intensief FM gespeeld maar daarna eigenlijk niet meer. Sinds begin dit jaar wel weer dus weer een reden om hier eens te komen kijken :shine: Mooi om nog steeds zoveel dezelfde namen hier te zien.

Link to comment
Share on other sites

Lijstjes Brabantse Pijl
 

Spoiler

Richarð.

KRAGH ANDERSEN Søren (C)
COSNEFROY Benoît
BAGIOLI Andrea -25
TRENTIN Matteo
BARGUIL Warren
SKUJIŅŠ Toms
SIMMONS Quinn -25
DE LIE Arnaud -25
VERMEERSCH Florian -25
BJERG Mikkel -25

 

delichris

01. Vermeersch Florian -25

02. Cosnefroy

03. Valgren

04. Poels

05. Bjerg -25

06. Teuns

07. Kragh Andersen (C)

08. KwiatKowski

09. Bagioli -25

10. Hirschi -25

 

Justin

1. Dylan Teuns

2. Arnaud de Lie -25

3. Soren Kragh Andersen 

4. Andrea Bagioli

5. Quinn Simmons -25

6. Benoit Cosnefroy (kopman)

7. Ethan Hayter -25

8. Quinten Hermans

9. Matteo Trentin

10. Warren Barguil

 

Hans.

1. Hermans - Alpecin

2. Kragh Andersen - Alpecin

3. Theuns - Trek

4. Trentin - UAE

5. Nizzolo - Israel

6.  Cosnefroy - AG2R

7. Healy - EF -25

8. De Lie - Lotto -25

9. Bagioli - Quick Step -25

10. Kwiatkowski - Ineos

 

Gert

1 COSNEFROY AG2R KOPMAN

2 TEUNS ISRAEL

3 HERMANS Q ALPACIN

4 KRAGH ANDERSEN ALPACIN

5 TRENTIN UAE

6 ZINGLE COFIDIS

7 STRONG ISRAEL

8 HAYTER INEOS - TM 25 (Ethan rijdt niet, dus dit wordt Leo Hayter)

9 DE LIE LOTTO - TM 25

10 SIMMONS TREK - TM 25

 

Lenstra

COSNEFROY Benoit (C) 
KRAGH ANDERSEN Søren
HERMAN Quinten
TEUNS Dylan ZINGLE Axel
DE LIE Arnaud -25
WRIGHT Fred -25 POELS Wout
TRENTIN Matteo
BAGIOLI Andrea 

HIRSCHI Marc -25

KRON Andreas -25

 

aron24

Powless (c) Kwiatkowski

Quinn Simmons (reserve kopman) -25

De Lie -25

Kragh Andersen

Cosneyfoy

Kron -25

De Lie -25 T. Halland Johannessen -25

Honore 

Barguil

Hirschi -25

 

FlyD

Quinten Hermans (Kopman)

Benoît Cosnefroy
Søren Kragh Andersen

Dylan Teuns Matteo Trentin

Arnaud De Lie (-25)

Axel Zingle (-25)

Marc Hirschi (-25)

Michał Kwiatkowski

Andrea Bagioli (-25)

Andreas Kron

 

Viktor

1 Benoît Cosnefroy ©
2 Quinten Hermans
3 Arnaud De Lie -25
4 Andrea Bagioli -25
5 Søren Kragh Andersen
6 Warren Barguil
7 Quinn Simmons -25
8 Matteo Trentin
9 Corbin Strong -25
10 Ben Healy -25

 

Le Saux

Benoît COSNEFROY (C)

Quinten HERMANS

Soren KRAGH ANDERSEN

Matteo TRENTIN

Andreas KRON -25

Arnaud DE LIE -25

Andrea BAGIOLI -25

Corbin STRONG -25

Quinn SIMMONS - 25

Ben HEALY -25

 

Satyr

Andrea Bagioli -25

Benoît Cosnefroy
Søren Kragh Andersen
Arnaud De Lie -25
Quin Simmons -25
Matteo Trentin
Mikkel Honoré
Giacomo Nizzolo 
Warren Barguil
Wout Poels

 

Erwin.

Kwiatkowski

Bagioli -25

Hermans

De Lie -25

Kron -25

Cosnefroy (c)

Barguil

Trentin

Hirschi -25

Healy -25

 

Elano

1. Cosnefroy *K*

2. Hermans

3. Bagioli

4. Kron

5. De lie

6. Kragh andersen

7. Strong

8. Honore

9. Trentin

10. Barguil

 

chrisje1993

Arnaud de Lie -25

Andrea Bagioli -25

Mauro Schmid -25

Benoit Cosnefroy (C)

Quinten Hermans

Edward Theuns

Marc Hirschi

Michal Kwiatkowski

Matteo Trentin

Giacomo Nizzolo

 

007mark

Arnaud de Lie -25 (C)

Axel Zingle -25

Andrea Bagioli -25

Edward Theuns

Matteo Trentin

Warren Barguil

Marc Hirschi

Michał Kwiatkowski

Benoit Cosnefroy

Quinten Hermans

 

Link to comment
Share on other sites

2 uur geleden zei Richarð.:

Lijstjes Brabantse Pijl
 

  Inhoud verbergen

Richarð.

KRAGH ANDERSEN Søren (C)
COSNEFROY Benoît
BAGIOLI Andrea -25
TRENTIN Matteo
BARGUIL Warren
SKUJIŅŠ Toms
SIMMONS Quinn -25
DE LIE Arnaud -25
VERMEERSCH Florian -25
BJERG Mikkel -25

 

delichris

01. Vermeersch Florian -25

02. Cosnefroy

03. Valgren

04. Poels

05. Bjerg -25

06. Teuns

07. Kragh Andersen (C)

08. KwiatKowski

09. Bagioli -25

10. Hirschi -25

 

Justin

1. Dylan Teuns

2. Arnaud de Lie -25

3. Soren Kragh Andersen 

4. Andrea Bagioli

5. Quinn Simmons -25

6. Benoit Cosnefroy (kopman)

7. Ethan Hayter -25

8. Quinten Hermans

9. Matteo Trentin

10. Warren Barguil

 

Hans.

1. Hermans - Alpecin

2. Kragh Andersen - Alpecin

3. Theuns - Trek

4. Trentin - UAE

5. Nizzolo - Israel

6.  Cosnefroy - AG2R

7. Healy - EF -25

8. De Lie - Lotto -25

9. Bagioli - Quick Step -25

10. Kwiatkowski - Ineos

 

Gert

1 COSNEFROY AG2R KOPMAN

2 TEUNS ISRAEL

3 HERMANS Q ALPACIN

4 KRAGH ANDERSEN ALPACIN

5 TRENTIN UAE

6 ZINGLE COFIDIS

7 STRONG ISRAEL

8 HAYTER INEOS - TM 25 (Ethan rijdt niet, dus dit wordt Leo Hayter)

9 DE LIE LOTTO - TM 25

10 SIMMONS TREK - TM 25

 

Lenstra

COSNEFROY Benoit (C) 
KRAGH ANDERSEN Søren
HERMAN Quinten
TEUNS Dylan ZINGLE Axel
DE LIE Arnaud -25
WRIGHT Fred -25 POELS Wout
TRENTIN Matteo
BAGIOLI Andrea 

HIRSCHI Marc -25

KRON Andreas -25

 

aron24

Powless (c) Kwiatkowski

Quinn Simmons (reserve kopman) -25

De Lie -25

Kragh Andersen

Cosneyfoy

Kron -25

De Lie -25 T. Halland Johannessen -25

Honore 

Barguil

Hirschi -25

 

FlyD

Quinten Hermans (Kopman)

Benoît Cosnefroy
Søren Kragh Andersen

Dylan Teuns Matteo Trentin

Arnaud De Lie (-25)

Axel Zingle (-25)

Marc Hirschi (-25)

Michał Kwiatkowski

Andrea Bagioli (-25)

Andreas Kron

 

Viktor

1 Benoît Cosnefroy ©
2 Quinten Hermans
3 Arnaud De Lie -25
4 Andrea Bagioli -25
5 Søren Kragh Andersen
6 Warren Barguil
7 Quinn Simmons -25
8 Matteo Trentin
9 Corbin Strong -25
10 Ben Healy -25

 

Le Saux

Benoît COSNEFROY (C)

Quinten HERMANS

Soren KRAGH ANDERSEN

Matteo TRENTIN

Andreas KRON -25

Arnaud DE LIE -25

Andrea BAGIOLI -25

Corbin STRONG -25

Quinn SIMMONS - 25

Ben HEALY -25

 

Satyr

Andrea Bagioli -25

Benoît Cosnefroy
Søren Kragh Andersen
Arnaud De Lie -25
Quin Simmons -25
Matteo Trentin
Mikkel Honoré
Giacomo Nizzolo 
Warren Barguil
Wout Poels

 

Erwin.

Kwiatkowski

Bagioli -25

Hermans

De Lie -25

Kron -25

Cosnefroy (c)

Barguil

Trentin

Hirschi -25

Healy -25

 

Elano

1. Cosnefroy *K*

2. Hermans

3. Bagioli

4. Kron

5. De lie

6. Kragh andersen

7. Strong

8. Honore

9. Trentin

10. Barguil

 

chrisje1993

Arnaud de Lie -25

Andrea Bagioli -25

Mauro Schmid -25

Benoit Cosnefroy (C)

Quinten Hermans

Edward Theuns

Marc Hirschi

Michal Kwiatkowski

Matteo Trentin

Giacomo Nizzolo

 

007mark

Arnaud de Lie -25 (C)

Axel Zingle -25

Andrea Bagioli -25

Edward Theuns

Matteo Trentin

Warren Barguil

Marc Hirschi

Michał Kwiatkowski

Benoit Cosnefroy

Quinten Hermans

 

 

Ik ga lachen en huilen tegelijk als Leo Hayter wint :cab:

Link to comment
Share on other sites

Brabantse Pijl

 

@Erwin. 640 (Fotofinish = 1)
@Le Saux 640 (Fotofinish = 3)
@Viktor 640 (Fotofinish = 5)
@Lenstra 565
@Hans. 515
@Gert 500
@007mark 490
@Justin 465
@Elano 465
@chrisje1993 465
@FlyD 440
@Satyr 355
Richarð. 330
@aron24 225
@delichris 215

 

Drie man op een gelijk aantal punten. Dus komt de fotofinish er aan te pas. De vraag was hoeveel renners uit Engelstalige landen er in de Top 15 zouden eindigen. Vorig jaar waren er namelijk 4 (Sheffield, Turner, Pidcock en Matthews). Dit jaar was het er echter maar één; Ben Healy. Als we kijken naar de drie heren zien we dat Erwin. dat correct voorspeld had, zodoende mag de Brabander zich winnaar noemen van de Brabantse Pijl 2023. Gefeliciteerd!

Link to comment
Share on other sites

Lijstjes Amstel Gold Race:

 



Chrisje1993:

Tadej Pogacar (C) -25

Neilson Powless

David Gaudu

Sergio Higuita

Mattias Skjelmose -25

Thomas Pidcock -25

Benoit Cosnefroy

Michal Kwiatkowski

Tiesj Benoot

Matej Mohoric

 

Delichris:

Tiesj Benoot

Thomas Pidcock -25

Tadej Pogacar (C) -25

Matej Mohoric

Romain Bardet

Soren Kragh Andersen

Gianni Vermeersch

Benoit Cosnefroy

Ide Schelling -25

Neilson Powless

 

Justin:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Neilson Powless

Mauro Schmid -25

Valentin Madouas

Mattias Skjelmose -25

Sergio Higuita

Soren Kragh Andersen

 

Aron24:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Neilson Powless

Benoit Cosnefroy

Michal Kwiatkowski

David Gaudu

Matej Mohoric

Ide Schelling -25

Mauro Schmid -25

Mattias Skjelmose -25

 

Lenstra:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Neilson Powless

Pello Bilbao

Benoit Cosnefroy

Mattias Skjelmose -25

David Gaudu

Attila Valter -25

Valentin Madouas

Sergio Higuita

 

Hans.:

Tadej Pogacar (C) -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Neilson Powless

Alex Aranburu

Matej Mohoric

Quinten Hermans

Sergio Higuita -25

Attila Valter -25

Thomas Pidcock -25

 

Gert:

Tadej Pogacar (C) -25

Benoit Cosnefroy

David Gaudu

Neilson Powless

Valentin Madouas

Tiesj Benoot

Matej Mohoric

Thomas Pidock -25

Mauro Schmid -25

Mattias Skjelmose -25

 

FlyD:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Nielson Powless

David Gaudu

Mauro Schmid -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Valentin Madouas

Quinten Hermans

Alexey Lutsenko

 

007Mark:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Sergio Higuita -25

Ben Healy -25

Mattias Skjelmose -25

Alexey Lutsenko

Neilson Powless

David Gaudu

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

 

Capelle1212:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Attila Valter -25

David Gaudu

Neilson Powless

Benoit Cosnefroy

Tiesj Benoot

Soren Kragh Andersen

Ide Schelling

Alexey Lutsenko

 

Viktor:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Neilson Powless

Valentin Madouas

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Sergio Higuita -25

Ben Healy -25

Attila Valter -25

Matej Mohoric

 

Elano:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock

Benoit Cosnefroy

Neilson Powless

Tiesj Benoot

Valentin Madouas

Sergio Higuita

Mattias Skjelmose -25

Mauro Schmid -25

Matej Mohoric

 

Neva:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Ide Schelling -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Soren Kragh Andersen

Neilson Powless

Matej Mohoric

Valentin Madouas

Alexey Lutsenko

 

Le Saux:

Tiesj Benoot

Alex Aranburu

Neilson Powless

Benoit Cosnefroy

Sergio Higuita

Valentin Madouas

Attila Valter

Tadej Pogacar (C) -25

Mauro Schmid -25

Thomas Pidcock -25

 

Kelvin:

Benoit Cosnefroy

Tadej Pogacar (C) -25

Michal Kwiatkowski

Neilson Powless

Andrea Bagioli

David Gaudu

Alex Aranburu

Tiesj Benoot

Mauro Schmid -25

Thomas Pidcock -25

 

Link to comment
Share on other sites

 

7 minuten geleden zei chrisje1993:

Lijstjes Amstel Gold Race:

 

 

  Inhoud verbergen

 

 


Chrisje1993:

Tadej Pogacar (C) -25

Neilson Powless

David Gaudu

Sergio Higuita

Mattias Skjelmose -25

Thomas Pidcock -25

Benoit Cosnefroy

Michal Kwiatkowski

Tiesj Benoot

Matej Mohoric

 

Delichris:

Tiesj Benoot

Thomas Pidcock -25

Tadej Pogacar (C) -25

Matej Mohoric

Romain Bardet

Soren Kragh Andersen

Gianni Vermeersch

Benoit Cosnefroy

Ide Schelling -25

Neilson Powless

 

Justin:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Neilson Powless

Mauro Schmid -25

Valentin Madouas

Mattias Skjelmose -25

Sergio Higuita

Soren Kragh Andersen

 

Aron24:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Neilson Powless

Benoit Cosnefroy

Michal Kwiatkowski

David Gaudu

Matej Mohoric

Ide Schelling -25

Mauro Schmid -25

Mattias Skjelmose -25

 

Lenstra:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Neilson Powless

Pello Bilbao

Benoit Cosnefroy

Mattias Skjelmose -25

David Gaudu

Attila Valter -25

Valentin Madouas

Sergio Higuita

 

Hans.:

Tadej Pogacar (C) -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Neilson Powless

Alex Aranburu

Matej Mohoric

Quinten Hermans

Sergio Higuita -25

Attila Valter -25

Thomas Pidcock -25

 

Gert:

Tadej Pogacar (C) -25

Benoit Cosnefroy

David Gaudu

Neilson Powless

Valentin Madouas

Tiesj Benoot

Matej Mohoric

Thomas Pidock -25

Mauro Schmid -25

Mattias Skjelmose -25

 

FlyD:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Nielson Powless

David Gaudu

Mauro Schmid -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Valentin Madouas

Quinten Hermans

Alexey Lutsenko

 

007Mark:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Sergio Higuita -25

Ben Healy -25

Mattias Skjelmose -25

Alexey Lutsenko

Neilson Powless

David Gaudu

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

 

Capelle1212:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Attila Valter -25

David Gaudu

Neilson Powless

Benoit Cosnefroy

Tiesj Benoot

Soren Kragh Andersen

Ide Schelling

Alexey Lutsenko

 

Viktor:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Neilson Powless

Valentin Madouas

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Sergio Higuita -25

Ben Healy -25

Attila Valter -25

Matej Mohoric

 

Elano:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock

Benoit Cosnefroy

Neilson Powless

Tiesj Benoot

Valentin Madouas

Sergio Higuita

Mattias Skjelmose -25

Mauro Schmid -25

Matej Mohoric

 

Neva:

Tadej Pogacar (C) -25

Thomas Pidcock -25

Ide Schelling -25

Tiesj Benoot

Benoit Cosnefroy

Soren Kragh Andersen

Neilson Powless

Matej Mohoric

Valentin Madouas

Alexey Lutsenko

 

Le Saux:

Tiesj Benoot

Alex Aranburu

Neilson Powless

Benoit Cosnefroy

Sergio Higuita

Valentin Madouas

Attila Valter

Tadej Pogacar (C) -25

Mauro Schmid -25

Thomas Pidcock -25

 

Kelvin:

Benoit Cosnefroy

Tadej Pogacar (C) -25

Michal Kwiatkowski

Neilson Powless

Andrea Bagioli

David Gaudu

Alex Aranburu

Tiesj Benoot

Mauro Schmid -25

Thomas Pidcock -25

 
 

 

 

 

Wil je bij mij Hermans vervangen door mijn 1e reserve Woods?

Edited by Hans.
Link to comment
Share on other sites

Uitslag Amstel Gold Race:

 

1. @007mark 895 PNT.

2. @Viktor 730 PNT.

3. @FlyD 655 PNT.

4. @capelle1212 655 PNT.

5. @neva 655 PNT.

6. @Kelvin 635 PNT.

7. @chrisje1993 620 PNT.

8. @Justin 620 PNT.

9. @Gert 620 PNT.

10. @Elano 620 PNT.

11. @aron24 615 PNT.

12. @Lenstra 615 PNT.

13. @delichris 565 PNT.

14. @Hans. 555 PNT.

15. @Le Saux 555 PNT.

 

 

De combi van Healy en Lutsenko met Pogacar en Pidcock zorgde ervoor dat Mark er met zege vandoor gaat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...