Geplaatst 16 oktober 20213 jr. Auteur @Kyrill ik dacht van dat ik hoog inzette. Had mss nog hoger gekund @MNie
Geplaatst 19 oktober 20213 jr. Wat transfer geweld zeg. Firmino is gewoon uitstekende speler, jammer dat ie buiten de boot valt, maar helemaal terecht!
Geplaatst 21 oktober 20213 jr. Auteur Stand @Kyrill Firmino heeft zijn plaats terug gewonnen. Hij staat echter nog wel in de belangstelling van een aantal clubs @MNie
Geplaatst 23 oktober 20213 jr. Auteur @Kyrill het zal wel een tijdje duren voordat ik het elftal heb, zoals ik het willen heb @MNie
Geplaatst 26 oktober 20213 jr. Auteur Ik zal dit verhaal (tijdelijk) stop zetten, want mijn hoofd staat er totaal niet naar om ook maar één update te posten. Mijn vader ligt in het ziekenhuis (gaat gelukkig de goede kant op), mijn tante ligt ook in het ziekenhuis (is afwachten, maar de kans is aanwezig dat ze het niet haalt) en gisteren kreeg ik te horen dat de vader van een jongen, die ik zeer goed ken bij de club, enigszins plotseling is overleden. Ik hoop dat dit over een week of wat voorbij is, maar daar staan helaas geen garanties op.
Geplaatst 26 oktober 20213 jr. 6 uur geleden zei Vlonkie: Ik zal dit verhaal (tijdelijk) stop zetten, want mijn hoofd staat er totaal niet naar om ook maar één update te posten. Mijn vader ligt in het ziekenhuis (gaat gelukkig de goede kant op), mijn tante ligt ook in het ziekenhuis (is afwachten, maar de kans is aanwezig dat ze het niet haalt) en gisteren kreeg ik te horen dat de vader van een jongen, die ik zeer goed ken bij de club, enigszins plotseling is overleden. Ik hoop dat dit over een week of wat voorbij is, maar daar staan helaas geen garanties op. Jeetje mina. Heel veel sterkte zeg, kut zeg!
Geplaatst 26 oktober 20213 jr. 6 uur geleden zei Vlonkie: Ik zal dit verhaal (tijdelijk) stop zetten, want mijn hoofd staat er totaal niet naar om ook maar één update te posten. Mijn vader ligt in het ziekenhuis (gaat gelukkig de goede kant op), mijn tante ligt ook in het ziekenhuis (is afwachten, maar de kans is aanwezig dat ze het niet haalt) en gisteren kreeg ik te horen dat de vader van een jongen, die ik zeer goed ken bij de club, enigszins plotseling is overleden. Ik hoop dat dit over een week of wat voorbij is, maar daar staan helaas geen garanties op. Sterkte met deze moeilijke periode! Dat je voorlopig geen updates wil posten is natuurlijk volstrekt logisch ook. Hopelijk krijg je in de komende periode vooral wat positieve berichten over je familieleden
Geplaatst 26 oktober 20213 jr. Heel veel sterkte. Hou je bezig met de belangrijke dingen! Neem de tijd voor elkaar.
Geplaatst 27 oktober 20213 jr. Auteur Een update: Ik kreeg gisteren te horen dat die vader van mijn vriend al jaren liep te sukkelen met zijn gezondheid en dat die jongen nu eindelijk rust heeft. Mijn tante houden ze nu in slaap en ze verwachten dat ze een dezer dagen inslaapt en mijn vader komt wss volgende week weer thuis
Geplaatst 27 oktober 20213 jr. 26 minuten geleden zei Vlonkie: Een update: Ik kreeg gisteren te horen dat die vader van mijn vriend al jaren liep te sukkelen met zijn gezondheid en dat die jongen nu eindelijk rust heeft. Mijn tante houden ze nu in slaap en ze verwachten dat ze een dezer dagen inslaapt en mijn vader komt wss volgende week weer thuis Heftige tijden. Sterkte!
Geplaatst 29 oktober 20213 jr. Auteur In de nacht van dinsdag op woensdag is mijn tante helaas overleden. Uit respect voor haar en onze familie probeer ik dit verhaal zo spoedig mogelijk toch weer op te pakken. Verwacht binnen een week of twee weer updates.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.