Spring naar bijdragen

Aanbevolen reacties

Geplaatst

Dit jaar eindelijk weer een NK!

Na enkele succesvolle edities heeft Managers United besloten om in 2020 eindelijk weer een Open Nederlands Kampioenschap FM te organiseren. De opzet van het toernooi is, op een paar aanpassingen na, nagenoeg gelijk gebleven aan voorgaande edities. Er is wederom besloten om dit jaar iedereen hetzelfde team te geven in één ronde, zodat jullie managercapaciteiten de doorslag kunnen geven! Uiteraard worden de teams wel verandert per ronde. Meer informatie hierover lees je verder in deze post. Ook dit jaar ligt er voor de winnaar van het toernooi weer een mooie prijs klaar, dit jaar is dat een key voor FM2021! 

 

Organisatie

Uiteraard komt de organisatie vanuit de staf. Hoewel er ongetwijfeld meerdere mensen van de staf zich ermee gaan bemoeien, is de organistatie dit jaar in handen van Vilhena. Vragen en/of opmerkingen kunnen dan ook gesteld worden in het vragentopic, of direct via PM.

 

Teams & Data

De teams zijn wederom niet meer geselecteerd op CA/PA. Jullie zullen in de poules dezelfde teams krijgen, en daarmee tegen elkaar strijden. Dit zorgt voor een gelijke strijd, omdat het ene team niet anders is als het andere team. Wij hopen dat dit ervoor zorgt dat de beste manager naar voren komt. De teams zullen door ons gemaakt worden in de editor, en downloadbaar worden gemaakt voor de deelnemers. De opzet+tijdsperiode voor de competitiefases is als volgt:

 

5 april-25 april: Groepsfase

 

26 april-5 mei: Achtste finales

 

6mei-16 mei: Kwartfinales

 

17 mei-26 mei: Halve finales

 

27 mei-...: Finale

 

Competiteopzet

Het Open NK FM 2020 wordt gespeeld via FM Touch. De competitieopzet lijkt op die van de Champions League. Iedereen begint in de poulefase met een poule bestaande uit 4 mensen (dit kan verschillen, afhankelijk van het aantal ingeschreven deelnemers). De deelnemers spelen 2 wedstrijden tegen elkaar (beide op neutraal terrein). Deze moeten op hetzelfde moment online gespeeld worden. Als alle wedstrijden gespeeld zijn gaan de twee hoogst geklasseerden uit de poule door naar de knock-out fase. Hierin wordt weer tweemaal tegen een tegenstander gespeeld (we hanteren geen uitdoelpuntregel i.v.m. neutraal terrein) Bij een gelijkspel over 2 wedstrijden dien je een derde wedstrijd te spelen), totdat we 2 deelnemers overhouden die de finale spelen. Dit is een serie van vijf wedstrijden op neutraal terrein.

 

Inactiviteit

Bij voorkoming dat het spel stil ligt als 2 mensen niet kunnen spelen omdat ze geen vrij moment kunnen vinden, zijn de volgende regels opgesteld:

 

- De 2 hoogst geklasseerde deelnemers in de poule gaan door. Bij inactiviteit van één of twee deelnemers zal de organisatie een beslissing nemen over de consequenties. 

- Bij het niet reageren van 3 of meerdere deelnemers, zal er een wildcard gegeven worden aan de beste nummer(s) 3 uit de andere poule(s)

- Mocht er in de knock-out fase niet gespeeld worden binnen de aangegeven tijd, dan zal de organisatie een beslissing nemen over de winnaar. Over deze beslissing kan niet worden gecorrespondeerd. Maatregelen voor degene die niet heeft kunnen spelen worden tevens beslist door de organisatie.

 

Prijs

Winnaar: Key voor FM2021!

 

Huishoudelijke regels

Om het leuk te houden voor iedereen zijn er een aantal regels opgesteld. Het is zaak dat je je hier aan houd, iedereen wilt immers een eerlijk en leuk toernooi spelen!

 

- Sjoemelen met je team in de editor is uit den boze. Als de organisatie erachter komt dat je aan het team hebt zitten sleutelen, zorgt dit voor een onmiddellijke uitsluiting van het toernooi!

 

- Speel wedstrijden uit. Zelfs al sta je dik achter en is de wedstrijd al gespeeld, mag je de wedstrijd niet zomaar afsluiten. Dit is respectloos voor je tegenstander en het doelpuntensaldo in de poulefase klopt niet meer.

 

- Je gedraagt je netjes in de topics en gebruikt geen grof taalgebruik.

 

- Spelen met een illegale versie van Football Manager is haast onmogelijk met dit online toernooi. Mocht het toch gebeuren, zorgt dit voor een onmiddellijke uitsluiting.

 

- Meedoen met een dubbelaccount (Zowel op FM als op Steam) is uit den boze.

 

- Mocht je niet zeker weten of je binnen de toernooitijd kunt spelen, schrijf je dan niet in!

 

- Over beslissingen van de organisatie is geen correspondentie mogelijk.

 

Inschrijven

Misschien wel het belangrijkste: De inschrijving. Dit kun je doen door naar het inschrijftopic te gaan en de informatie daar in te vullen en op te sturen. Meer informatie daarover staat in dat topic. Je kunt je inschrijven tot zaterdag 4 april 23.59!

 

Tot slot

Is er iets niet duidelijk? Schroom dan niet om de organisatie te PM-en of je vraag te stellen in het vragentopic. Laten we er met zijn allen een mooi toernooi van maken! De organisatie wenst iedereen dan ook veel succes!

bewerkt door Vilhena

Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Onlangs hier 0

  • Er kijken geen geregistreerde gebruikers naar deze pagina.