
Mathi
Leden-
Posts
21,720 -
Joined
-
Last visited
About Mathi
- Birthday 05/31/1994
Personal Information
-
Interesses
Sport, Uitgaan, Entertainment
-
Opleiding/Werk
Toegepaste Informatica
-
Favoriete CM/FM
2008
-
Favoriete Club
Real Madrid CF
-
Managerstijl
Bouwer
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
Mathi's Achievements
10
Reputation
-
McGregor is het uithangbord van de UFC, als ze hem gaan weren lopen ze een pak publiciteit mis. Hij heeft trouwens zichzelf aangegeven en flinke boetes en schadevergoedingen betaald aan de slachtoffers als ik me niet vergis. Zou juist belachelijk zijn mochten ze hem niet meer laten vechten, een schorsing tot daar aan toe. Khabib en zijn entourage verdienen hier natuurlijk ook een serieuze schorsing. Je hebt net het gevecht van de eeuw gewonnen en dan ga je als een bezetene tekeer in het publiek, wtf? En dan zwijg ik nog over die andere mannetjes die McGregor gaan belagen.
-
Sarri heeft totaal geen aandeel in het blijven van Hazard hoor.
-
Mitrovic wordt toch ook wel basisspeler veronderstel ik, anders ga je daar geen kleine vier miljoen voor neertikken.
-
Beetje onzin vind ik. Hij zou namelijk als een held onthaald worden op Stamford Bridge.
-
Het zal zeker niet aan Bayern hebben gelegen natuurlijk...
-
Allegri moet je toch niet willen zeg. Dat is echt een bocht maken van 180 graden na Wenger.
-
Trump vind ik nu eens persoonlijk niets aan. Had er de vorige ronde al kunnen uit liggen als hij een iet of wat betere tegenstander had.
-
Ja, dus? Hij rijdt nog altijd rond alsof hij 28 is. Als hij echt te oud zou zijn, dan zou hij al lang niet meer zoveel meer winnen.
-
Te oud niet. In het hooggebergte komt hij gewoon net iets te kort.
-
Jij bent echt koekerond he. Acquafresca zegt letterlijk: 'je weet toch hoe het MIDDENVELD van United gaat spelen'.
-
En ons veld is weer helemaal naar de maan door al die supporters die er gisteren op kwamen. :moop:
-
Wat een triestig avondje weer wat betreft de scheidsrechters. Ze hadden voor de belangrijke wedstrijden om PO1 en het behoud toch een uitzondering mogen maken en een videoref erop gezet.
-
Supporters geslagen is wel redelijk overdreven, zoals hier werd verteld beet hij gewoon van zich af. Niks mis mee wat mij betreft. Voetballers zijn ook maar mensen.
-
De serie is door Netflix bewerkt en onderverdeeld in twee delen, het tweede deel bestaat uit negen afleveringen en zou in april op Netflix komen. ;) Heerlijke serie overigens inderdaad, ben benieuwd naar het tweede gedeelte.