Jump to content

ForzaUtreg

Leden
  • Posts

    11,444
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by ForzaUtreg

  1. @FMNOOB Topper, mijn (schaarse) goede werk voortgezet
  2. https://store.steampowered.com/app/368230/Kingdom_Classic/ Gratis op Steam en HumbleBundle
  3. Costume Quest 2 (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/costume-quest-2/home) Layers of Fear 2 (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/layers-of-fear-2/home) Gratis te verkrijgen op den Epic
  4. Als je als SI die regenfaces, die er nog steeds uit zien alsof ze uit 2013 komen, met trots gaat presenteren moet je gewoon je hele afdeling grafisch ontwerp de laan uit sturen Huur lekker dat vrouwtje in wat die regenfaces maakt op Patreon en laat die lekker die regensfaces ontwerpen
  5. Amnesia A Machine For Pigs (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/amnesia-a-machine-for-pigs/home) Kingdom New Lands (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/kingdom-new-lands/home) Gratis op Epic games
  6. Abzu (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/abzu/home) Rising Storm 2: Vietnam (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rising-storm-2-vietnam/home) Sonic The Hedgehog 2 (https://store.steampowered.com/app/71163/Sonic_The_Hedgehog_2/) Gratis, laatste is later vandaag gratis als het goed is
  7. Uiteraard zijn het ongetwijfeld spelers uit de koker van Schmidt maar de Jong is nog altijd diegene die de transfers moet rond krijgen
  8. Max, Sangare, van Ginkel, Gotze, Zahavi. Dat zijn toch prima namen waar de Jong mee op de proppen is gekomen zeg. Chapeau aan de PSVers hier, prima transferwindow
  9. Haaland weer twee goaltjes hoor, zou Cimmie inmiddels al eens overtuigd zijn dat het geen belachelijke bedragen waren voor deze jongen? Die Gio Reyna kan ook wel voetballen he, 17 jaar pas
  10. Pikuniku (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/pikuniku/home) Gratis
  11. [Marca] Koeman is beginning to lose trust in the board (marca.com)
  12. Rollercoaster Tycoon 3 Complete Edition (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rollercoaster-tycoon-3-complete-edition/home) Gratiesj
  13. https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=377533 Hou op hoor
  14. Barney met een comeback, hou op hoor
  15. Dacht dat dit het Eredivisie topic was
  16. Football Manager 2020 (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/football-manager-2020/home) Watch Dogs 2 (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/watch-dogs-2/home) Stick It To The Man (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/stick-it-to-the-man/home) Gratis op Epic
  17. "Fysiek ongemak voor Willem II: Kwasi Wriedt (foto) en Leeroy Owusu zijn enige tijd niet inzetbaar. Beide aanwinsten raakten in de oefenwedstrijd tegen Team VVCS geblesseerd, melden de Tilburgers via de officiƫle kanalen. Volgens Willem II ligt het duo enkele weken uit de roulatie."
  18. Blijkbaar hebben ze haast met Frank de Boer, alsjeblieft niet zeg
  19. Gouden handel die dingen op Marktplaats nu, heb er van het weekend meteen maar weer twee gekocht voor 85 euro via Marktplaats, kun je binnen een paar dagen weer doorverkopen voor 130-140
  20. Had op Marktplaats goedkoop een Logitech G Saitek Yoke en Throttle op de kop getikt maar gezien de torenhoge prijzen die nu voorbij komen op Marktplaats maar weer te koop gezet in de hoop een leuke winst er op te maken Ga denk ik binnenkort voor de Honeycomb Alpha
  21. Railway Empire (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/railway-empire/home) Where The Water Tastes Like Wine (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/where-the-water-tastes-like-wine/home) Gratis op den Epic Geemz
×
×
  • Create New...