Jump to content

ForzaUtreg

Leden
  • Content Count

    11,301
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

ForzaUtreg last won the day on August 4

ForzaUtreg had the most liked content!

Community Reputation

356 Excellent

About ForzaUtreg

  • Rank
    & Oakland A's
  • Birthday 08/18/1989

Personal Information

  • Woonplaats
    Kampen
  • Favoriete Club
    FC Utrecht

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. [Marca] Koeman is beginning to lose trust in the board (marca.com)
  2. Rollercoaster Tycoon 3 Complete Edition (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rollercoaster-tycoon-3-complete-edition/home) Gratiesj
  3. https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=377533 Hou op hoor
  4. Barney met een comeback, hou op hoor
  5. Dacht dat dit het Eredivisie topic was
  6. ForzaUtreg

    FM-Café

    https://www.epicgames.com/store/en-US/product/football-manager-2020/home FM 20 gratis te krijgen en te houden op Epic!
  7. Football Manager 2020 (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/football-manager-2020/home) Watch Dogs 2 (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/watch-dogs-2/home) Stick It To The Man (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/stick-it-to-the-man/home) Gratis op Epic
  8. "Fysiek ongemak voor Willem II: Kwasi Wriedt (foto) en Leeroy Owusu zijn enige tijd niet inzetbaar. Beide aanwinsten raakten in de oefenwedstrijd tegen Team VVCS geblesseerd, melden de Tilburgers via de officiële kanalen. Volgens Willem II ligt het duo enkele weken uit de roulatie."
  9. Blijkbaar hebben ze haast met Frank de Boer, alsjeblieft niet zeg
  10. Gouden handel die dingen op Marktplaats nu, heb er van het weekend meteen maar weer twee gekocht voor 85 euro via Marktplaats, kun je binnen een paar dagen weer doorverkopen voor 130-140
  11. ForzaUtreg

    FM-Café

    Zit niet in de officiële game dus is een aanvulling via of een update of workshop item
  12. Had op Marktplaats goedkoop een Logitech G Saitek Yoke en Throttle op de kop getikt maar gezien de torenhoge prijzen die nu voorbij komen op Marktplaats maar weer te koop gezet in de hoop een leuke winst er op te maken Ga denk ik binnenkort voor de Honeycomb Alpha
  13. Railway Empire (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/railway-empire/home) Where The Water Tastes Like Wine (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/where-the-water-tastes-like-wine/home) Gratis op den Epic Geemz
  14. Into The Breach (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/into-the-breach/home) Gratis op Epic
×
×
  • Create New...