-
Posts
42,879 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Articles
Posts posted by Sophomore
-
-
-
-
Harsh
-
Tof kanaal is dat ja
-
7 uur geleden zei Michaelinho*:
Hopelijk is Ryerson een verademing t.o.v. Meunier. Al zal dat niet heel moeilijk zijn.
Die vervanger die Union heeft gehaald he, Juranovic, die was volgens mij ook geen verkeerde geweest.
-
Mooi verhaal weer!
Gemiste kans om niet even een kijkje bij het Buraufossestadion te nemen
-
Pfff jaloers
-
Dat is zijn opa
28 minuten geleden zei 007mark:Komt dan ineens wel dichtbij allemaal.
Heyhey, niet zo'n bekkie. Anders lever je die shirts maar mooi weer in.
-
Een kameraard van mij is afkomstig uit Kameroen en daar weten ze de geboortedatum ook niet van, om even een anekdotisch verhaal toe te voegen. Alleen gaat het bij hem om een onzekerheid van één maand ipv enkele jaren.
-
Zijn tweede goal is inderdaad niet het enige wat aan Robben doet denken (en dan heb ik het niet over zijn kapsel).
-
59 minuten geleden zei Djurovski:
Jaloers
Dat vonden ik en de tien andere toeschouwers ook.
Oud-Cliftonville speler is trainer daar, dus kwam vooral hem ondersteunen. Dag erna tegen het lijf gelopen bij C'ville en nog uitgebreid gehad over "die buitenspelgoal".
-
9 minuten geleden zei Zawisza:
Samen gaan?
Daar sta ik zeker voor open.
Hebben net Dundela away geloot in de Irish Cup begin januari (is in Oost-Belfast).
-
Graag zelfs!
-
1 uur geleden zei Zawisza:
Woon je in Noord-Ierland of waren het vakanties? Meen te herinneren dat je inderdaad fan was van Cliftonville, maar dacht dat je in NL woonde
Heb daar van september 2013 tot februari 2014 gewoond idd (sindsdien weer in NL), maar ga eens in de zoveel tijd voor C'ville die kant op (met een intermezzo van een jaar of twee door een zeker virus).
In oktober was ik er toevallig ter ere van een boekpresentatie over het voetbal daar. Had het geluk dat er op zowel vrijdag, zaterdag als zondag wat voetbal te zien was. Ben nog aan het twijfelen om met Kerst weer die kant op te gaan.
Edit: Ik bedoel september
-
16-04: ONA - Terschuurse Boys
23-04: Antrim - Cavan (GAA)
23-04: Crusaders - Cliftonville
08-07: Westerlo - Lommel
09-07: Club Brugge - Kopenhangen
23-09: Crusaders - Ballymena United
24-09: Lisburn Distillery - Tobermore United
25-09: Cliftonville - Queen's Park
27-10: PSV - Arsenal
26-11: SKV - ONA
Die wedstrijden in de States, zo tof! @Netzwerk Speciaal daar voor die kant op gegaan of..? En hoe beviel de sfeer etc?
-
Die toevallig ook als Bremen speler een WK speelde (of doelde je daar ook op?)
-
Op 11-11-2022 om 23:31 zei Renato:
Volgens mij is de PL wel de enige (grote) competitie die vlak na de finale weer start.
Nope
Ofjah League Cup al vanaf 19 december, dus in zekere zin heb je een beetje gelijk. -
Had Noorwegen zo graag op het WK gezien :-(
-
-
Sounds like a date
-
Zou willen ik je zoon was...
-
Wie floot dan; Willy of René
?
-
Zeker! Was genieten, ging er bij vlagen bikkelhard aan toe. Denk dat Frankfurt niet geheel tevreden zal zijn over de ref (die na afloop ook toegaf een penalty te hebben gemist).
-
Mag blij zijn dat Keano al een tijd niet meer speelt.
Film Topic
in Films en TV-series
Gepost
"The Banshees of Inisherin" gezien. Bijzondere film.
Luguber ook