Jump to content

Sophomore

Leden
  • Posts

    43,285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Sophomore last won the day on March 28 2021

Sophomore had the most liked content!

About Sophomore

  • Birthday September 3

Personal Information

  • Biografie
    #FreePINO
  • Woonplaats
    #FreePINO
  • Interesses
    #FreePINO
  • Opleiding/Werk
    #FreePINO
  • Favoriete CM/FM
    #FreePINO
  • Favoriete Club
    #FreePINO
  • Managerstijl
    Opportunist
  • Huidige novelle
    #FreePINO
  • Mijn novellen
    #FreePINO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sophomore's Achievements

1.3k

Reputation

10

Community Answers

  1. Dat had geïnspireerd is op een echt verhaal, had ik toevallig gelezen ja @Kyrill. Wel blij dat ik dat verhaal totaal niet kende, Oeh "Une année difficile" was ik ook aan het overwegen. Benieuwd of 'ie mij meer bevalt.
  2. "As Bestas" (2022) is zeker aan te bevelen.
  3. Guusje :r Moet dan altijd hier aan denken.
  4. Hier tijdens lockdown #1 aan begonnen. Denk dat ik de helft van de afleveringen al eens gezien had. Nostalgie voor mij; op de middelbare school werd de TV binnengereden met een videoband met Friends er op bij een tussenuur.
  5. Heb je ze het daar ooit slecht zien doen dan? De keren dat ik zelf in de Eredivisie speelde, bleven ze toch een behoorlijk stabiele #2. Alhoewel ik nooit zo lang daar heb gespeeld als jij met MVV .
  6. Had je dit niet in de ik-vorm moeten schrijven?
  7. Ik lees juist in Die Zeit dat het een strafbaar feit is. Bron: https://www.zeit.de/news/2023-10/13/palaestina-parole-strafbar-from-the-river-to-the-sea?utm_referrer=https%3A%2F%2Ft.co%2F
  8. Sophomore

    Brits voetbal

    Zo blij dat 'ie het niveau van voor zijn blessure weer aan het benaderen is. Was toen echt een sensatie.
  9. Ok, maar dan is je uitgangspunt spelers beschermen ipv racisme uitbannen. Wat ook een nobel streven is natuurlijk.
  10. Is dat de oplossing voor het probleem of slechts een kunstmatige ingreep om een confrontatie te voorkomen? Lijkt mij dat laatste. Niet dat ik dè oplossing heb voor dit probleem waar de mensheid al die tijd op deze aardbol al last van heeft.
×
×
  • Create New...