Jump to content

Satyr

Leden
  • Posts

    29,030
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Posts posted by Satyr

  1. 30 minuten geleden zei Erwin.:

    Relatief weinig verschillen volgens mij tussen de teams. 

     

    Was je van plan alles weer handmatig te tellen @Satyr? Anders wil ik best een excel voor je maken waarin je alleen de uitslag hoeft in te vullen en vervolgens de punten bij iedereen opgeteld worden

    Stuur maar door. Ik heb via Hwb (geloof ik) ook iets van Excel, maar dat vond ik niet heel fijn werken.

  2. Spoiler

    Viktor
    Tejada
    S. Yates
    Demare
    Kamna
    Hirt
    Arensman
    Buchmann  
    Sosa  
    Porte
    Valter
    Vendrame
    Nizzolo  
    Bauhaus
    G. Martin
    Gaviria
    Girmay  
    Ewan
    MA Lopez
    Boilbao
    Carapaz


    FlyD
    Natnael Tesfation    115
    Andrea Vendrame    304
    Fernando Gaviria    350
    Richard Carapaz    1345
    Caleb Ewan    482
    Felix Gall    40
    Miguel Angel Lopez    563
    Thymen Arensman    178
    Hugh Carthy    478
    Tobias Foss    351
    Jakub Mareczko    130
    Ivan Ramiro Sosa    211
    Phil Bauhaus    337
    Giulio Ciccone    343
    Attila Valter    274
    Biniam Girmay    431
    Giacomo Nizzolo    988
    Tom Dumoulin    307
    Simon Yates    949
    Joao Almeida    1650


    NicoHaak
    LÓPEZ Miguel Ángel
    KELDERMAN Wilco
    LANDA Mikel
    CICCONE Giulio
    DUMOULIN Tom
    FOSS Tobias
    ALMEIDA João
    GALL Felix
    SOSA Iván Ramiro
    NARVÁEZ Jhonatan
    KÄMNA Lennard
    HINDLEY Jai
    CORT Magnus
    VAN DER POEL Mathieu
    CAVENDISH Mark
    BAUHAUS Phil
    CONSONNI Simone
    GAVIRIA Fernando
    GIRMAY Biniam
    EWAN Caleb


    Hans.
    Kamna 53
    Calmejane 170
    Gaviria 350
    Girmay 431
    Sosa 211
    Carapaz 1345
    Yates 949
    Gall 40
    Foss 351
    Hindley 137
    Modolo 25
    Almeida 1650
    Ewan 482
    Nizzolo 988
    Arensman 178
    Valter 274
    Van der Poel 1523
    Martin 818
    Rastelli 0
    Zardini 16


    007mark
    ALMEIDA João
    CARAPAZ Richard
    YATES Simon
    BARDET Romain
    DÉMARE Arnaud
    LOPEZ Miguel Angel
    LANDA Mikel
    EWAN Caleb
    FOSS Tobias
    GAVIRIA Fernando
    CICCONE Giulio
    BAUHAUS Phil
    CONSONNI Simone
    BOL Cees
    SOSA Ivan Ramiro
    TULETT Ben
    BUCHMANN Emanuel
    HINDLEY Jai
    TESFATSION Natnael
    GALL Felix


    Hwb

    nnb

     

     

     

     

     

     

     

     


    Socrates
    Ewan 482
    Simon Yates 949
    Ciccone 343
    Gaviria 350
    Almeida 1650
    Carapaz 1345
    Van der Poel 1523
    Landa 533
    Bauhaus 337
    Girmay 431
    Gall 40
    Kämna 53
    Hindley 137
    Consonni 269
    Valter 274
    Tesfatsion 115
    Dowsett 43
    Sosa 211
    Miguel Lopez 563
    Foss 351


    Satyr
    Almeida
    Foss
    Sivakov
    Valter
    JP Lopez
    Carapaz
    S. Yates
    Kelderman
    MA Lopez
    Landa
    Carthy
    T. Dumoulin
    Ewan
    Dainese
    Gaviria
    Bauhaus
    Consonni
    Bol
    Cimolai
    Mareczko


    Richarð
    1 ULISSI Diego 861
    2 CICCONE Giulio 343
    3 CARAPAZ Richard 1345
    4 SIVAKOV Pavel 330
    5 LÓPEZ Miguel Ángel 563
    6 MODOLO Sacha 25
    7 ALEOTTI Giovanni 420
    8 KÄMNA Lennard 53
    9 HINDLEY Jai 137
    10 EWAN Caleb 482
    11 ARENSMAN Thymen 178
    12 CEPEDA Jefferson Alexander 191
    13 BAUHAUS Phil 337
    14 DAINESE Alberto 352
    15 GIRMAY Biniam 431
    16 ALMEIDA João 1650
    17 MARTIN Guillaume 818
    18 BILBAO Pello 706
    19 FORTUNATO Lorenzo 394
    20 FOSS Tobias 351


    Delichris
    Carapaz
    Poels
    Nibali
    Martin Guillaume
    Kelderman
    Dumoulin Tom
    Foss
    Bardet
    Ciccone
    Simon Yates
    Ewan
    Carthy
    Calmejane
    Tratnik
    Cepeda
    Oliveira Rui
    Bagioli  
    Fortunato
    Bol Cees
    Lopez


    Chrisje1993
    Richard Carapaz 1345
    Mark Cavendish 990
    Giacomo Nizzolo 988
    Simon Yates 949
    Pello Bilbao 706
    Magnus Cort 565
    Miguel Angel Lopez 563
    Caleb Ewan 482
    Hugh Carthy 478
    Biniam Girmay 431
    Tobias Foss 351
    Fernando Gaviria 350
    Giulio Ciccone 343
    Andrea Bagioli 314
    Tom Dumoulin 307
    Cees Bol 253
    Ivan Sosa 211
    Thymen Arensman 178
    Jai Hindley 137
    Sacha Modolo 25


    Capelle1212
    Carapaz
    Gall
    Verdrame
    Almeida
    vd Poel
    Nizzolo
    Bilbao  
    De Marchi
    Girmay
    Dainese
    Foss
    Ciccone
    Bauhaus
    Valter
    Consonni
    Arensman
    Hindley  
    Kamna  
    Peters  
    Pozzovivo


    Djurovski
    Carapaz 1345
    Calmejane 170
    MA Lopez 563
    Hindley 137
    Dumoulin 307
    Almeida 1650
    Ewan 482
    Eenkhoorn 285
    Pozzovivo 236
    Sosa 211
    Van der Poel 1523
    Mareczko 130
    Kamna 53
    Van Emden 120
    Gaviria 350
    Sivakov 330
    Kelderman 708
    G Martin 818
    Bol 253
    Theuns 302


    JorisvdMeer
    1. Almeida 1650
    2. Carapaz 1345
    3. S Yates 949
    4. G Martin 818
    5. Kelderman 708
    6. Bilbao 706
    7. MA Lopez 563
    8. Landa 533
    9. Ewan 482
    10. Foss 351
    11. Ciccone 343
    12. Dumoulin 307
    13. Consonni 269
    14. Albanese 267
    15. Sosa 211
    16. Arensman 178
    17. Hindley 137
    18. Kamna 53
    19. Rosa 52
    20. Gall 40


    neva
    Narvaez 77
    Landa 533
    Kamna 53
    G Martin 818
    Cimolai 188
    Sepulveda 250
    Cort 565
    Valter 274
    Dumoulin 307
    Foss 351
    Ewan 482
    Cavendish 990
    Yates, S. 949
    Ciccone 343
    Van der Poel 1523
    Carapaz 1345
    MA Lopez 563
    Hindley 137
    Buchmann 190
    Peters 30


    Lenstra
    Almeida
    Carapaz
    Van Der Poel
    Yates
    Bardet
    Cort Nielsen
    Girmay
    Ewan
    Ciccone
    Consonni
    Cimolai
    Buchmann
    Hirt
    Gall
    Arensman
    Ayuso
    Lopez
    Valter
    Kämna  
    Carr


    MetalMichael
    Carapaz      
    S. Yates    
    Almeida        
    M.A. Lopez    
    Landa        
    Sosa        
    Foss        
    Ciccone        
    Narvaez        
    Tesfatsion    
    Fortunato     
    Ewan        
    Nizzolo        
    Girmay        
    Gaviria        
    Démare        
    Bauhaus        
    Modolo        
    Caicedo        
    Rastelli    


    Aron24
    Carapaz -1345
    Almeida -1650
    Bilbao - 706
    Ciccone - 343
    Carthy -478
    Sivakov - 330
    Bardet - 839
    M. Van der Poel -1523
    Girmay -431
    Cort Nielsen -565
    Bauhaus - 337
    Ewan - 482
    Cimolai - 188
    Dowsett -43
    Mauro Schmid -156
    N. Peters -30
    Arensman -178
    Denz -64
    Narveaz -77
    Tejada -49

     

    Erwin.
    Almeida
    Carapaz
    S. Yates
    Bardet
    Cort  
    MA Lopez
    Landa
    Ewan
    Carthy
    Girmay
    Foss
    Gaviria
    Ciccone
    Dumoulin  
    Sosa        
    Cepeda
    de Bondt
    Tesfatsion    
    Kamna  
    Gall

     

    Elano
    Almeida
    Carapaz
    S. Yates
    Demare
    MA Lopez
    Landa
    Ewan
    Carthy
    Girmay
    Foss
    Gaviria
    Ciccone
    Bauhaus
    Dumoulin  
    Albanese
    Sosa        
    Buchmann
    Hindley  
    Narvaez        
    Kamna  

     

     

     

    Miz
    R. Carapaz
    MVDP
    J. Almeida
    R. Bardet
    F. Gall
    C. Ewan
    J. Alexander Cepeda
    M. Skjemolse Jensen
    I. Ramiro Sosa
    T. De Gendt
    A. Valter
    J. Hindley
    T. Dumoulin
    B. Girmay
    A. Dainese
    S. Yates
    S. Modolo
    M. Angel Lopez
    J. Mosca
    T. Ludvigsson

     

    Lijstjes Giro

     

    @Viktor@FlyD@NicoHaak@Hans.@007mark@Hwb@Socrates@Richarð.@delichris@chrisje1993@capelle1212@Djurovski@JorisvdMeer@neva@Lenstra@MetalMichael@aron24@Erwin.@Miz@Elano

  3. Carapaz 1345 INEOS Grenadiers
    Castroviejo 146 INEOS Grenadiers
    Tulett 207 INEOS Grenadiers
    Narvaez 77 INEOS Grenadiers
    Porte 759 INEOS Grenadiers
    Puccio 40 INEOS Grenadiers
    Sivakov 330 INEOS Grenadiers
    Swift 556 INEOS Grenadiers
    Vendrame 304 AG2R Citroën Team
    Calmejane 170 AG2R Citroën Team
    Cherel 26 AG2R Citroën Team
    Gall 40 AG2R Citroën Team
    Peters 30 AG2R Citroën Team
    Hanninen 47 AG2R Citroën Team
    Prodhomme 67 AG2R Citroën Team
    Naesen 324 AG2R Citroën Team
    vd Poel   Alpecin-Fenix
    Bayer   Alpecin-Fenix
    de Bondt   Alpecin-Fenix
    Krieger   Alpecin-Fenix
    Leysen   Alpecin-Fenix
    Mareczko   Alpecin-Fenix
    Oldani   Alpecin-Fenix
    Riesebeek   Alpecin-Fenix
    Nibali 478 Astana Qazaqstan Team
    Conti x Astana Qazaqstan Team
    de la Cruz 461 Astana Qazaqstan Team
    Dombrowski 167 Astana Qazaqstan Team
    Felline 149 Astana Qazaqstan Team
    MA Lopez 563 Astana Qazaqstan Team
    Pronskiy 112 Astana Qazaqstan Team
    Tejada 49 Astana Qazaqstan Team
    Bilbao   Bahrain - Victorious
    Bauhaus   Bahrain - Victorious
    Buitrago   Bahrain - Victorious
    Landa   Bahrain - Victorious
    Novak   Bahrain - Victorious
    Poels   Bahrain - Victorious
    Sutterlin   Bahrain - Victorious
    Tratnik   Bahrain - Victorious
    Zana   Bardiani-CSF-Faizanè
    Rastelli   Bardiani-CSF-Faizanè
    Covili   Bardiani-CSF-Faizanè
    Fiorelli   Bardiani-CSF-Faizanè
    Gabburo   Bardiani-CSF-Faizanè
    Modolo   Bardiani-CSF-Faizanè
    Tonelli   Bardiani-CSF-Faizanè
    Zoccarato   Bardiani-CSF-Faizanè
    Kelderman   BORA - hansgrohe
    Aleotti   BORA - hansgrohe
    Benedetti   BORA - hansgrohe
    Buchmann   BORA - hansgrohe
    Gamper   BORA - hansgrohe
    Hindley   BORA - hansgrohe
    Kamna   BORA - hansgrohe
    Zwiehoff   BORA - hansgrohe
    G. Martin   Cofidis
    Cimolai   Cofidis
    Consonni   Cofidis
    Kreder   Cofidis
    Perez   Cofidis
    Perichon   Cofidis
    Rochas   Cofidis
    Villela   Cofidis
    Tesfatsion   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Bais   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Cepeda   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Tagliani   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Ponomar   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Ravanelli   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Zardini   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Sepulveda   Drone Hopper - Androni Giocattoli
    Cort   EF Education-EasyPost
    Carr   EF Education-EasyPost
    Carthy   EF Education-EasyPost
    Doull   EF Education-EasyPost
    Kudus   EF Education-EasyPost
    Caicedo   EF Education-EasyPost
    vd Berg   EF Education-EasyPost
    Camargo   EF Education-EasyPost
    Fortunato   EOLO-Kometa
    Albanese   EOLO-Kometa
    Bais   EOLO-Kometa
    Fetter   EOLO-Kometa
    Gavazzi   EOLO-Kometa
    Maestri   EOLO-Kometa
    Rivi   EOLO-Kometa
    Rosa   EOLO-Kometa
    Démare   Groupama - FDJ
    Davy   Groupama - FDJ
    Guarnieri   Groupama - FDJ
    Konovalovas   Groupama - FDJ
    Ludvigsson   Groupama - FDJ
    Sinkeldam   Groupama - FDJ
    Scotson   Groupama - FDJ
    Valter   Groupama - FDJ
    Girmay   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    de Gendt   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Hirt   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Peak   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Vliegen   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Pozzovivo   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Rota   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Taaramae   Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    Nizzolo   Israel - Premier Tech
    Brandle   Israel - Premier Tech
    Cataford   Israel - Premier Tech
    de Marchi   Israel - Premier Tech
    Dowsett   Israel - Premier Tech
    Biermans   Israel - Premier Tech
    Hollenstein   Israel - Premier Tech
    Zabel   Israel - Premier Tech
    T. Dumoulin   Jumbo-Visma
    Affini   Jumbo-Visma
    Bouwman   Jumbo-Visma
    Eenkhoorn   Jumbo-Visma
    Foss   Jumbo-Visma
    Leemreize   Jumbo-Visma
    Oomen   Jumbo-Visma
    van Emden   Jumbo-Visma
    Ewan   Lotto Soudal
    Selig   Lotto Soudal
    Vanhoucke   Lotto Soudal
    de Gendt   Lotto Soudal
    Holmes   Lotto Soudal
    Kluge   Lotto Soudal
    Moniquet   Lotto Soudal
    Schwartzmann   Lotto Soudal
    Valverde   Movistar Team
    Arcas   Movistar Team
    Barta   Movistar Team
    Lazkano   Movistar Team
    Pedrero   Movistar Team
    Rojas   Movistar Team
    Samitier   Movistar Team
    Sosa   Movistar Team
    Cavendish   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    Ballerini   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    Schmid   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    van Lerberghe   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    Morkov   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    Vansevenant   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    Knox   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    Serry   Quick-Step Alpha Vinyl Team
    S. Yates 949 Team BikeExchange - Jayco
    Craddock 181 Team BikeExchange - Jayco
    L. Hamilton 386 Team BikeExchange - Jayco
    Hepburn 30 Team BikeExchange - Jayco
    Howson 200 Team BikeExchange - Jayco
    Juul-Jensen 85 Team BikeExchange - Jayco
    Scotson 29 Team BikeExchange - Jayco
    Sobrero 286 Team BikeExchange - Jayco
    Bardet 839 Team DSM
    Arensman 178 Team DSM
    Bol 253 Team DSM
    Combaud 74 Team DSM
    Dainese 352 Team DSM
    Denz 64 Team DSM
    C. Hamilton 153 Team DSM
    Tusveld 114 Team DSM
    Ciccone 343 Trek - Segafredo
    Cataldo 47 Trek - Segafredo
    Skjelmose Jensen 344 Trek - Segafredo
    JP Lopez 146 Trek - Segafredo
    Mollema 1190 Trek - Segafredo
    Mosca 68 Trek - Segafredo
    Theuns 302 Trek - Segafredo
    Vangaerde x Trek - Segafredo
    Almeida 1650 UAE Team Emirates
    Oliveira 180 UAE Team Emirates
    Costa 294 UAE Team Emirates
    Covili 129 UAE Team Emirates
    Formolo 347 UAE Team Emirates
    Gavaria 350 UAE Team Emirates
    Richeze 67 UAE Team Emirates
    Ulissi 861 UAE Team Emirates
  4. Etappeschema Giro 2022 bekend: zes bergetappes en slottijdrit in Verona |  NOS

     

    Spoiler

    Type 3: Grote rondes (Giro d'Italia, Tour de France en Vuelta a España)

     

    Het team bestaat uit 20 renners met een totaal van maximaal 10.000 punten, op basis van de CQ-ranking van het afgelopen seizoen. Er is geen kopman en er zijn geen regels wat betreft leeftijd en ploeg.

     

    De puntentelling:

     

    Per etappe:

     

    1. 100

    2. 90

    3. 80

    4. 70

    5. 60

    6. 50

    7. 40

    8. 30

    9. 20

    10. 10

     

    Algemeen klassement:

     

    1. 500

    2. 400

    3. 350

    4. 300

    5. 250

    6. 225

    7. 200

    8. 175

    9. 150

    10. 125

    11. 100

    12. 80

    13. 70

    14. 60

    15. 50

     

    Voor nevenklassementen (bergtrui, puntentrui en beste jongere):

     

    150 voor de winnaar

     

    Voor winnaars van het ploegenklassement:

     

    75 per renner

     

    Punten 2022.docx

     

    Voorbeschouwing: https://www.wielerflits.nl/wielerkalender/giro-d-italia-2022/

    Startlijst: https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2022/gc/startlist

    Fotofinish: Hoeveel Italianen eindigen in de top 25 van het AK

    Deadline: Vrijdag 6 mei, 12:00

     

    @chrisje1993@Viktor@Elano@FlyD@NicoHaak@Hans.@Lenstra@007mark@aron24@Erwin.@Djurovski@Satyr@delichris@neva@JorisvdMeer@Miz@Richarð.

  5. 1 minuut geleden zei FMNOOB:

     

    Een oude versie van het 'normale FM selecteren' . De meeste editor-databases zijn niet speelbaar met het nieuwste update van FM.  Of is dit dan ook het geval?

     

    Ik heb even een 22.0.1 database getest in de editor en dat werkt dus ook. Dan krijg je een update naar 22.0.4

×
×
  • Create New...