Jump to content
Wegens succes verlengd! Bestel nu jouw Mystery United shirtje met korting. Gebruik de code 'manutd' 🔥 ×

PJHoutman

Leden
  • Posts

    26,262
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    24

Posts posted by PJHoutman

  1. FC Porto lijkt de onverwachte eindbaas van deze save te zijn. Nu voor het zesde jaar op rij de Gouden Bal gewonnen, en ook een vaste gast in de CL-finale. Ik heb nog niet in Europa gemanaged, dus het heeft niets met mij te maken dat ze zo dominant zijn. 

     

    image.png.b973743cba9b6b96ebf8ba58b0c63816.png

     

    image.thumb.png.8fc4bff0155f222e083755e9e2132bc5.png

  2. Zojuist zei Lenstra:

    Beelen beste middenvelder?

    In ieder geval beter dan Nadjé. Die krijgt tot nu toe een 1 en mag héél blij zijn dat hij net geen pingel weggeeft. 

    Oh hey, Paixaõ gaat weer eens liggen. 

  3. Zojuist zei MetalMichael:

    Je gaat het haast fijn vinden dat Bijlow elk seizoen een paar maanden mist, als je ziet hoe goed hij in de overige maanden kan zijn. Als die ook nog een goed gestel had gehad, had je hem jaren terug al kwijt geweest.

    Dit is altijd mijn argument geweest. Doe mij dit maar hoor. 

    Wat een keeper joh :< 

  4. 1 uur geleden zei Rogier.:

    Overigens snap ik niet helemaal voor welke plek Regeer wordt gehaald als hij weer van de back af zou gaan. Kan me niet voorstellen dat hij rendeert als enige 6, en voor het aanvallende gedeelte lijkt hij me niet geschikt. Maar ook dat kan ik mis hebben.

    Dit begrijp ik ook niet aan deze transfer. Wat heeft Regeer te zoeken op het middenveld van Ajax? 

  5. 18 minuten geleden zei Urbeto:

    Geen Feyenoordsupporters welkom in Lille. Het wordt tijd dat de UEFA daar eens hard tegen op gaat treden. Voetbal is voor de supporters, zowel uit als thuis. 

    Dan zou het misschien schelen als we niet overal de boel slopen. 

  6. Bijlow; Beelen, Trauner, Hancko, Bueno; Nieuwkoop, Milambo, Stengs; Hadj Moussa, Giménez, Paixaõ

    Zoiets zo ik doen. Geen idee of Nadjé fit genoeg is om een half uur te spelen, maar die zou je dan voor Nieuwkopie kunnen brengen. Blijft natuurlijk waardeloos. 

  7. Gio om het seizoen af te maken met wat defensief meer solide voetbal, en dan Jans in de zomer. Dan drie jaar op rij kampioen. Hoeven het allemaal niet zo ingewikkeld te maken. 

  8. 1 minuut geleden zei ReneLeBlanc:

    En waarom, WAAROM, geen spits erbij??????????

    Omdat dat geen zin heeft? Wat gaat die tweede spits doen, lekker met Gimenez keuvelen over het feit dat er geen normale bal in de 16 komt? 

  9. "Bal naar Hadj Moussa en laat die het maar uitzoeken" is het enige wedstrijdplan dat ik kan ontdekken. Dat lijkt me wat licht voor een ploeg die om de titel wil strijden. 

×
×
  • Create New...