Jump to content
Wegens succes verlengd! Bestel nu jouw Mystery United shirtje met korting. Gebruik de code 'managersutd'🔥 ×
Forum upgrade zaterdag 24-5-2025 omstreeks 14.00 uur ×

ElPrincipito

Leden
  • Posts

    10,446
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    33

ElPrincipito last won the day on May 4

ElPrincipito had the most liked content!

About ElPrincipito

  • Birthday 01/04/1990

Personal Information

  • Favoriete Club
    Boca Juniors

Recent Profile Visitors

7,993 profile views

ElPrincipito's Achievements

  • Vriend van MU (2025)
  • Vriend van MU (2024)
  • Gouden Keeltje
  • WKenner
  • MU Bokalen: Talent van het Jaar (2020)

Recent Badges

5.5k

Reputation

  1. ElPrincipito

    FM Café

    Deze man. (L)
  2. EPBAL
  3. ElPrincipito

    AFC Ajax

    Laten we eens een Argentijntje proberen jongens. Staat hem prima.
  4. ElPrincipito

    AFC Ajax

    Wat balen. Spel was bij vlagen niet om aan te gluren maar het was realistisch en je hebt er een fantastisch resultaat mee behaald. Had het graag nog een seizoen willen zien. Het is imo onrealistisch om het kenmerkende Ajax spel te spelen met deze selectie en je gaat ook niet even 60 miljoen investeren in spelers die dat wel zouden kunnen. Daarom jamme dat hij weg gaat, aimabele man ook. Ten Hag, Simonis, Gallardo of Knutsen.
  5. Groningen leeft. In Amsterdam. Beetje het nieuwe Graafschap he.
  6. ElPrincipito

    AFC Ajax

    Ajax - Twente 2-1 Sparte - PSV 1-0 Wishfull thinking.
  7. ElPrincipito

    FM Café

    Lekker.
  8. Je zegt dat het een goede inzending is, maar het is door de rechte teringhonden dat ze punten hebben? Als het een goede inzending is, heb net geluisterd en dat is het ook zeg je, dan hoeft het (hopelijk) toch niet politiek onderbouwt te zijn. Op welk land hebben die linkse uitkeringstrekkers gestemd? Zojuist een aantal nummers teruggeluisterd, zo aan alle optredens beginnen met de oudste. Die wilde het graag zien. Jammer van Claude, sneu wel. Ik ga zo mijn voorspelling delen met jullie. Oostenrijk was een uitdagend nummer, had echter niet het idee dat het foutloos was. Wel een bijzonder nummer.
  9. Mooie transfer gemaakt naar Inter. Dat shirt moet mij enorm goed staan.
  10. ElPrincipito

    FM Café

    Lekkere window . Nu een nieuwe, meer vuurwerk hoop ik. Overigens ook zeker al 40 miljoen aan clausules binnen gehaald.
  11. Deze held gaat echt als een speer. Gehaald voor 6,75 miljoen en nu inmiddels 2 seizoenen bij ons.
  12. 4,5 miljoen voor uitgegeven. Vervanger voor de huidige Segundo Volante ie hoogstwaarschijnlijk voor 80 miljoen + naar Madrid gaat.
  13. ElPrincipito

    FM Café

    Waar zijn die jankkanaries?
  14. Ook deze held moeten verkopen. Gekocht voor 7 miljoen, gaat nu weg voor 75 miljoen en met clausules 95 miljoen euro. Opvolger had ik al gehaald 2 seizoenen geleden voor 1,5 miljoen. Die is een partij beter geworden al.
  15. Welk team ben je dan?
×
×
  • Create New...