Jump to content

chrisje1993

Leden
  • Posts

    7,870
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Posts posted by chrisje1993

  1. Op 11-8-2022 om 19:28 zei chrisje1993:

    Met PSV in seizoen 1 Champions League:

     

    League Path 3e Kwalificatie ronde:

    SL Benfica   thuis     5-3 winst

    SL Benfica     Uit       1-2 verlies

     

    League Path Play-offs:

    AS Monaco    thuis     2-1 winst

    AS Monaco       uit      4-1 winst

     

    Loting groepsfase CL:

    1. FC Bayern Munchen

    2. Atletico de Madrid

    3. Internazionale

    4. PSV

     

    Zware groepsloting. 6 wedstrijden zullen we niks te verliezen hebben. Ik zie wel wat het verder brengt. Zelfs 3de plek zal moeilijk worden.

    Toch wel enigszins verrassend 3de weten te worden in deze groep. Hierdoor wel nog europese overwintering. Wel een stapje lager. In de Europa League nu geloot tegen Ferencvaros. Deze moet gewoon te doen zijn.

    20220813005150_1.jpg

  2. Met PSV in seizoen 1 Champions League:

     

    League Path 3e Kwalificatie ronde:

    SL Benfica   thuis     5-3 winst

    SL Benfica     Uit       1-2 verlies

     

    League Path Play-offs:

    AS Monaco    thuis     2-1 winst

    AS Monaco       uit      4-1 winst

     

    Loting groepsfase CL:

    1. FC Bayern Munchen

    2. Atletico de Madrid

    3. Internazionale

    4. PSV

     

    Zware groepsloting. 6 wedstrijden zullen we niks te verliezen hebben. Ik zie wel wat het verder brengt. Zelfs 3de plek zal moeilijk worden.

  3. m9mcXD1.png

     

    Tour de Pologne

     

    Startlijst:

    AG2R: Pascal Ackermann, Dorian Godon, Marc Sarreau, Jacopo Guarnieri, Lilian Calmejane, Clement Berthet, Jefferson Cepeda

    Alpecin-Fenix: Dries de Bondt, Robert Stannard, Alexander Krieger, Stefano Oldani, Sjoerd Bax, Scott Twaites, Julien Vermote

    Astana Qazaqstan: Jon Aberasturi, Alexandr Riabushenko, Davide Martinelli, Yevgeniy Fedorov, Stefan de Bod, Artyom Zakharov, Samuele Battistella

    BORA-Hansgrohe: Martin Laas, Jordi Meeus, Felix Grosschartner, Anton Palzer, Frederik Wandahl, Cesare Benedetti, Ben Zwiehoff

    Bahrain Victorious: Fred Wright, Stanislaw Aniolkowski, Santiago Buitrago, Edoardo Zambanini, Stephen Williams, Kamil Gradek, Yukiya Arashiro

    Cofidis: Simone Consonni, Piet Allegaert, Alexis Renard, Benjamin Thomas, Tobias Halland Johannessen, Szymon Sajnok, Eddy Fine

    Drone Hopper: Eduard Grosu, Jhonatan Restrepo, Mattia Bais, Larry Warbasse, Luca Chirico, Eduardo Sepulveda, Santiago Umba

    EF Education: Ethan Hayter, Georg Steinhauser, Daniel Arroyave, Diego Camargo, Sebastian Langeveld, Tom Scully, Lukasz Wisniowski

    Equipo Kern Pharma: Alex Jaime, Savva Novikov, Ivan Cobo, Ivan Moreno, Igor Arrieta, Jordi Lopez, Marti Marquez

    Groupama FDJ: Kristoffer Halvorsen, Bram Welten, Jake Stewart, Lewis Askey, Fabian Lienhard, Bob Jungels, Olivier Le Gac

    INEOS Grenadiers: Elia Viviani, Thomas Pidcock, Kim Heiduk, Ben Tulett, Michal Kwiatkowski, Ben Turner, Luke Rowe

    Intermarche: Andrea Pasqualon, Biniam Girmay, Loic Vliegen, Aime de Gendt, Dimitri Claeys, Filippo Zana, Tom Devriendt

    Israel-Premier Tech: Rick Zabel, Corbin Strong, Michael Schwarzmann, Jarrad Drizners, Tom van Asbroeck, Mads Schmidt Wurtz, Hugo Houle

    Lotto Soudal: Rasmus Tiller, Jasper de Buyst, Philippe Gilbert, Arnaud de Lie, Mikkel Bjerg, Sylvain Moniquet, Harry Sweeney

    Movistar: Andreas Kron, Max Kanter, Vincenzo Albanese, Jose Joaquin Rojas, Juri Hollmann, Abner Gonzalez, Lluis Mas Bonet

    Quick Step: Davide Ballerini, Ethan Vernon, Jannik Steimle, Stan van Tricht, Josef Cerny, Tim Declercq, Remi Cavagna

    Team BikeExchange: Kaden Groves, Alexander Edmondson, Dion Smith, Jack Bauer, Callum Scotson, Cameron Meyer, Amund Grondahl Jansen

    Team DSM: Sam Welsford, Nils Eekhoff, Nico Denz, Jonas Iversby Hvideberg, Kevin Vermaerke, Frederik Rodenberg, Casper Pedersen

    Team Jumbo-Visma: Olav Kooij, Mike Teunissen, Mick van Dijke, Tim van Dijke, Lennard Hofstede, Gijs Leemreize, Michel Hesmann

    Trek-Segafredo: Emils Liepins, Luca Mozzato, Alex Kirsch, Daan Hoole, Filippo Baroncini, Jakob Egholm, Otto Vergaerde

    UAE Team Emirates: Alvaro Hodeg, Matteo Moschetti, Matteo Trentin, Maximiliano Richeze, Andrea Vendrame, Rafal Majka, Oliviero Troia

    Uno-X: Anders Halland Johannessen, Torstein Traenn, Erik Nordsaeter Resell, Niklas Eg, Erlend Blikra, Jonas Gregaard, Idar Andersen

     

     

    Etappe 1: Vlak

    1. Jon Aberasturi (Astana)                                               2h57'47''

    2. Elia Viviani (INEOS)                                                                 z.t.

    3. Rasmus Tiller (Lotto Soudal)                                                 z.t.

    4. Martin Laas (BORA)                                                                z.t.

    5. Olav Kooij (Jumbo Visma)                                                      z.t.

    6. Alvaro Hodeg (UAE Team Emirates)                                    z.t.

    7. Matteo Moschetti (UAE Team Emirates)                             z.t.

    8. Andrea Pasqualon (Intermarche)                                        z.t.

    9. Andreas Kron (Movistar)                                                       z.t.

    10. Simone Consonni (Cofidis)                                                  z.t.

     

    Etappe 2: Vlak

    1. Kaden Groves (Team BikeExchange)                                     3h30'18''

    2. Alvaro Hodeg (UAE Team Emirates)                                                  z.t.

    3. Arnaud de Lie (Lotto Soudal)                                                             z.t.

    4. Matteo Moschetti (UAE Team Emirates)                                          z.t.

    5. Rasmus Tiller (Lotto Soudal)                                                              z.t.

    6. Thomas Pidcock (INEOS)                                                                    z.t.

    7. Elia Viviani (INEOS)                                                                              z.t.

    8. Piet Allegaert (Cofidis)                                                                        z.t.

    9. Sam Welsford (Team DSM)                                                                z.t.

    10. Andrea Pasqualon (Intermarche)                                                   z.t.

     

    Etappe 3: Vlak

    1. Olav Kooij (Jumbo Visma)                                                  3h15'23''

    2. Stanislaw Aniolkowski (Bahrain)                                                 z.t.

    3. Kristoffer Halvorsen (Groupama FDJ)                                        z.t.

    4. Kaden Groves (Team BikeExchange)                                         z.t.

    5. Alvaro Hodeg (UAE Team Emirates)                                          z.t.

    6. Thomas Pidcock (INEOS)                                                             z.t.

    7. Jordi Meeus (BORA)                                                                      z.t.

    8. Max Kanter (Movistar)                                                                 z.t.

    9. Matteo Trentin (UAE Team Emirates)                                        z.t.

    10. Nils Eekhoff (Team DSM)                                                           z.t.

     

    Etappe 4: Heuvel

    1. Biniam Girmay (Intermarche)                                           3h57'33''

    2. Rasmus Tiller (Lotto Soudal)                                                        z.t.

    3. Thomas Pidcock (INEOS)                                                              z.t.

    4. Matteo Trentin (UAE Team Emirates)                                        z.t.

    5. Mads Schmidt Wurtz (Israel-Premier Tech)                              z.t.

    6. Lennard Hofstede (Jumbo Visma)                                              z.t.

    7. Stephen Williams (Bahrain)                                                         z.t.

    8. Anton Palzer (BORA)                                                                     z.t.

    9. Samuele Battistella (Astana)                                                       z.t.

    10. Jefferson Cepeda (AG2R)                                                           z.t.

     

    Etappe 5: Heuvel

    1. Dorian Godon (AG2R)                                                        3h48'04''

    2. Benjamin Thomas (Cofidis)                                                         z.t.

    3. Biniam Girmay (Intermarche)                                                     z.t.

    4. Thomas Pidcock (INEOS)                                                             z.t.

    5. Robert Stannard (Alpecin-Fenix)                                                z.t.

    6. Stefano Oldani (Alpecin-Fenix)                                                   z.t.

    7. Dion Smith (Team BikeExchange)                                              z.t.

    8. Jose Joaquin Rojas (Movistar)                                                     z.t.

    9. Santiago Buitrago (Bahrain)                                                       z.t.

    10. Edoardo Zambanini (Bahrain)                                                 z.t.

     

    Etappe 6: Heuvel

    1. Stefano Oldani (Alpecin-Fenix)                                          3h47'05''

    2. Davide Ballerini (Quick Step)                                                        z.t.

    3. Thomas Pidcock (INEOS)                                                               z.t.

    4.Fred Wright (Bahrain)                                                                     z.t.

    5. Andreas Kron (Movistar)                                                               z.t.

    6. Loic Vliegen (Intermarche)                                                           z.t.

    7. Sylvain Moniquet (Lotto Soudal)                                                 z.t.

    8. Michal Kwiatkowski (INEOS)                                                        z.t.

    9. Stephen Williams (Bahrain)                                                         z.t.

    10. Santiago Umba (Drone Hopper)                                              z.t.

     

    Etappe 7: Heuvel

    1. Torstein Traenn (Uno-X)                                               3h38'44''

    2. Dion Smith (Team BikeExchange)                                         +8''

    3. Casper Pedersen (Team DSM)                                               z.t.

    4. Rasmus Tiller (Lotto Soudal)                                                  z.t.

    5. Jonas Gregaard (Uno-X)                                                          z.t.

    6. Thomas Pidcock (INEOS)                                                     +21''

    7. Andrea Pasqualon (Intermarche)                                         z.t.

    8. Mick van Dijke (Jumbo Visma)                                               z.t.

    9. Luke Rowe (INEOS)                                                                  z.t.

    10. Stephen Williams (Bahrain)                                                  z.t.

     

    Eindklassement:

    1. Thomas Pidcock (INEOS)                                         24h55'07''

    2. Torstein Traenn (Uno-X)                                                      +6''

    3. Stephen Williams (Bahrain)                                              +22''

    4. Santiago Buitrago (Bahrain)                                             +28''

    5. Rasmus Tiller (Lotto Soudal)                                            +29''

    6. Dion Smith (Team BikeExchange)                                      z.t.

    7. Stefano Oldani (Alpecin-Fenix)                                           z.t.

    8. Biniam Girmay (Intermarche)                                          +30''

    9. Dorian Godon (AG2R)                                                       +38''

    10. Robert Stannard (Alpecin-Fenix)                                  +42''

     

     

    @Willem @Svenpunt @FlyD @neva @Satyr @timpy00 @aron24 @Gert @Djurovski @Kelvin @007mark @Noordzijde @Fantasy @Aaron21 @Blom @Lenstra @Geppiej

  4. Zware loting met Napoli. Gezien de huidige resultaten in de competitie ben ik bang dat die toch echt te sterk is. Hopelijk weet je me te verrassen. 9 punten achter op de 4de plaats word ook moeilijk langzaam aan. Hopelijk kan je de play offs wel winnen. Zodat je in ieder geval weer Europees hebt.

  5. 15 minuten geleden zei Gert:

    Zo irritant die valpartijen van je kopman. Aan de andere kant ook weer realistisch, maar ik vervloek het soms wel als je een zware bergrit speelt een je best doet je kopman in de eerste groep te houden en hij dan in de afdaling valt.. 

    Mooie is wel dat ik mede dankzij Caruso die alles kapot gereden heeft in de 3de etappe, hebben we de ronde gewonnen met Jack Haig. Uiteindelijk is Caruso nog 13de geworden in het klassement met 4'26'' achterstand op Haig.

  6. Bij de Vuelta A San Juan kwam ik helaas 6 seconden te kort met Mikel Landa om te winnen. Weer is het EF Education die me weet te verslaan. Dit keer was Neilson Powless die de winst wist binnen te halen. Hierna starten we met de Volta a La Comunitat Valenciana. Deze begint meteen klote voor me. Kopman Damiano Caruso komt ten val en verliest meteen 5'10''. Doordat hij viel hebben we meteen doorgeschakeld naar Jack Haig die knap 3de werd. Ritwinnaar Luis Leon Sanchez van ons is de huidige leider in het klassement. Plan is wel nog altijd om met Jack Haig te gaan voor de winst. Met Caruso, Sanchez en Mader als zijn knechten.

     

    Tegelijkertijd zijn we ook begonnen met Jayco Herald Sun Tour. Hier is Wout Poels de kopman. Hij krijgt hulp van Tratnik, Williams, Pernsteiner en Mohoric. Na de 1ste etappe (Tijdrit) staat Poels 36ste met 18 seconden achterstand op de koploper.

  7. GErk6Yu.png

     

    Donostia San Sebastian

     

    1. Daniel Martinez (INEOS)                                            5h26'20''

    2. Tiesj Benoot (Jumbo Visma)                                              +13''

    3. Maximilian Schachmann (BORA)                                     +22''

    4. Giulio Ciccone (Trek-Segafredo)                                          z.t.

    5. Simone Petilli (Intermarche)                                                z.t.

    6. James Knox (Quick Step)                                                      z.t.

    7. Sebastien Reichenbach (Groupama FDJ)                          z.t.

    8. Wout van Aert (Jumbo Visma)                                         +31''

    9. Antonio Tiberi (Trek-Segafredo)                                        z.t.

    10. Marco Brenner (Team DSM)                                            z.t.

     

    @Willem @Svenpunt @FlyD @neva @Satyr @timpy00 @aron24 @Gert @Djurovski @Kelvin @007mark @Noordzijde @Fantasy @Aaron21 @Blom @Lenstra @Geppiej

  8. Op 5-8-2022 om 17:07 zei Michaelinho*:

    Seizoen 1 - Groupama-FDJ | Giro d'Italia | Makkelijk

     

    Best een aardige Giro gereden volgens mij. Michael Storer moest eigenlijk de kopman zijn, maar die raakte geblesseerd voor de Giro. Dus dat ging niet. 

     

    Selectie-Giro.png

     

    Uitslagen-Giro.png

     

    Uitslag-Giro-Algemeen.png


    Uitslag-Giro-Jongeren.png
     

    Prima Giro gehad inderdaad.

     

    Zelf eentje lopen met Bahrain Victorious. Kijken of ik de toppers kan verslaan met subtop. In de eerste ronde de tour down under gegaan met Bilbao en Poels als de kopmannen. Uiteindelijk was het Arashiro die 9 seconden te kort kwam voor de eindoverwinning. Deze ging naar Bettiol. Wel met Bilbao de laatste etappe gewonnen en 1x ritwinst met Haussler.

     

    Verloren in de voorlaatste etappe. Hierin was het de kopgroep die tot aan de finish voor bleef. Hier zat Arashiro bij. Uiteindelijk was ik niet alert in de laatste 5 km waardoor ik moest lossen uit de groep. Hier 24 seconden door verloren.

  9. WQMsiH2.png

     

    Tour of Austria

     

    Etappe 1: Tijdrit

    1. Daniel Martinez (INEOS)                                       1'38''

    2. Lorenzo Fortunato (EF Eduation)                         +13''

    3. Emanuel Buchmann (BORA)                                 +17''

    4. Geraint Thomas (INEOS)                                       +23''

    5. Wout van Aert (Jumbo Visma)                              +31''

    6. Nikodemus Holler (Bike Aid)                                +36''

    7. Felix Gall (AG2R)                                                     +39''

    8. Lennard Hofstede (Jumbo Visma)                       +41''

    9. Lennard Kamna (BORA)                                        +44''

    10. Tiejs Benoot (Jumbo Visma)                               +46''

     

    Etappe 2: Vlak

    1. Wout van Aert (Jumbo Visma)                                    3h58'37''

    2. Maximilian Schachmann (BORA)                                          z.t.

    3. Tosh van der Sande (Jumbo Visma)                                     z.t.

    4. Jhonatan Narvaez (INEOS)                                                     z.t.

    5. Daniel Martinez (INEOS)                                                        z.t.

    6. Edward Planckaert (Alpecin)                                                 z.t.

    7. Fabio van den Bossche (Alpecin)                                          z.t.

    8. Neilson Powless (EF Education)                                            z.t.

    9. Tiejs Benoot (Jumbo Visma)                                                  z.t.

    10. Lilian Calmejane (AG2R)                                                      z.t.

     

    Etappe 3: Vlak

    1. Wout van Aert (Jumbo Visma)                                     4h25'19''

    2. Maximilian Schachmann (BORA)                                           z.t.

    3. Jhonatan Narvaez (INEOS)                                                      z.t.

    4. Kristian Sbaragli (Alpecin)                                                       z.t.

    5. Fabio van den Bossche (Alpecin)                                           z.t.

    6. Neilson Powless (EF Education)                                             z.t.

    7. Tosh van der Sande (Jumbo Visma)                                      z.t.

    8. Edward Planckaert (Alpecin)                                                  z.t.

    9. Geraint Thomas (INEOS)                                                         z.t.

    10. Ben Tulett (INEOS)                                                                 z.t.

     

    Etappe 4: Klim

    1. Geraint Thomas (INEOS)                                             4h30'06''

    2. Daniel Martinez (INEOS)                                                        z.t.

    3. Neilson Powless (EF Education)                                        +10''

    4. Maximilian Schachmann (BORA)                                         z.t.

    5. Lennard Kamna (BORA)                                                        z.t.

    6. Laurens de Plus (INEOS)                                                    +22''

    7. Ben Tulett (INEOS)                                                                 z.t.

    8. Lorenzo Fortunato (EF Education)                                      z.t.

    9. Felix Gall (AG2R)                                                                    z.t.

    10. Esteban Chaves (EF Education)                                        z.t.

     

    Etappe 5: Klim

    1. Geraint Thomas (INEOS)                                          5h24'22''

    2. Daniel Martinez (INEOS)                                                    +6''

    3. Wout van Aert (Jumbo Visma)                                        +27''

    4. Maximilian Schachmann (BORA)                                      z.t.

    5. Lennard Kamna (BORA)                                                     z.t.

    6. Jhonatan Narvaez (INEOS)                                              +40''

    7. Neilson Powless (EF Education)                                        z.t.

    8. Cian Uijtdebroeks (BORA)                                                  z.t.

    9. Alexis Guerin (Team Vorarlberg)                                      z.t.

    10. Jefferson Cerpeda (AG2R)                                               z.t.

     

    Etappe 6: Klim

    1. Jefferson Cerpeda (AG2R)                                  4h35'16''

    2. Diego Camargo (EF Education)                                    z.t.

    3. Daniel Martinez (INEOS)                                            +23''

    4. Lorenzo Fortunato (EF Education)                              z.t.

    5. Wout van Aert (Jumbo Visma)                                  +26''

    6. Tiesj Benoot (Jumbo Visma)                                         z.t.

    7. Emanuel Buchmann (BORA)                                        z.t.

    8. Felix Gall (AG2R)                                                            z.t.

    9. Richie Porte (INEOS)                                                     z.t.

    10. Edward Dunbar (INEOS)                                          +39''

     

    Klassement:

    1. Daniel Martinez (INEOS)                               22h55'37''

    2. Geraint Thomas (INEOS)                                         +23''

    3. Wout van Aert (Jumbo Visma)                             +1'34''

    4. Lennard Kamna (BORA)                                       +1'52''

    5. Jefferson Cerpeda (AG2R)                                    +1'56''

    6. Neilson Powless (EF Education)                          +2'26''

    7. Emanuel Buchmann (BORA)                               +2'35''

    8. Maximilian Schachmann (BORA)                        +2'54''

    9. Edward Dunbar (INEOS)                                      +2'55''

    10. Esteban Chaves (EF Education)                        +3'48''

     

     

    Deelnemende WorldTour ploegen:

    - INEOS Grenadiers

    - EF Education

    - AG2R

    - Jumbo Visma

    - BORA-Hansgrohe

     

    @Willem @Svenpunt @FlyD @neva @Satyr @timpy00 @aron24 @NicoHaak @Djurovski @Kelvin @007mark @Noordzijde @Fantasy @Aaron21 @Blom @Lenstra @Geppiej

×
×
  • Create New...